«Поезію без укриття» представлять у Львові та Івано-Франківську

83

Антологія «Поезія без укриття» прихистила під своєю обкладинкою твори 70 сучасних українських авторів, що були написані впродовж першого місяця повномасштабної війни.

Книга побачила світ у видавництві «Discursus» на початку червня і вже була презентована у різних містах нашої держави: у Херсоні, Чернігові, Кропивницькому, Сумах, Сокалі, Бродах, Києві, Волині.

Це антологія, яка об’єднала і цивільних, і військових авторів – таких різних за віком і життєвим досвідом, регіоном проживання, стилем і рівнем віршування митців; це книга, зі сторінок якої промовляють як хрестоматійні поети, так і люди, які взялися за перо вперше у час цієї війни…

Найближчим часом «Поезія без укриття», що вже встигла стати справжньою хронікою всенародного протистояння, буде представлена у Львові та в Івано-Франківську. Про це повідомляє ініціативна група проєкту. Як зазначають організатори, поети шукатимуть укриття у слові й продемонструють, як слово стає укриттям.

Зокрема, у Львові презентація антології запланована на 3 серпня о 17:00 у кав’ярні-галереї «Штука» (вул. Котлярська, 8). Захід відбудеться за участі Надії Гармазій, Роксолани Жаркової, Галини Крук, Ірени Яніцької, Ігоря Павлюка та інших авторів книги.

В Івано-Франківську презентацію «Поезії без укриття» можна буде відвідати 4 серпня о 15:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка. Захід відбудеться за участі видавця книги Василя Карп’юка, авторки ідеї та упорядниці видання Надії Гармазій, дизайнерки проєкту Ірени Яніцької.

«Антологія «Поезія без укриття» – це художня фіксація вражень першого місяця повномасштабної війни, погляд на війну зсередини і ззовні. Ці рядки зароджувалися під гул сирен в укриттях, під гуркотняву коліщат евакуаційних потягів, і разом з тим – вірші тих, хто бореться за перемогу і на передовій, і у слові», – йдеться в анотації до видання.

Книгу можна замовити, написавши за адресою: bez.ukryttya@gmail.com, або на сайті видавництва https://discursus.com.ua/books/poeziia-bez-ukryttia. Також антологію можна буде придбати під час презентацій. 25% з кожного проданого примірника спрямовується на підтримку ЗСУ.

Раніше ми вже повідомляли, що «Поезія без укриття» підтримала ініціативу Андрія Любки й спрямувала кошти, виручені з продажу книг на купівлю автомобіля для військових, а також, що під час благодійного аукціону примірник «Поезії без укриття» було продано за 4 900 грн.

Також ми писали, що антологію «Поезія без укриття» було презентовано в інформаційному агентстві «Інтерфакс- Україна».