90-річний класик літератури пояснив, чому влада в Україні не заслуговує на довіру

Український письменник Юрій Мушкетик вважає, що влада в Україні не заслуговує на довіру, адже не дбає про пересічних громадян.

Про це письменник заявив в інтерв’ю Дзеркалу тижня, зазначивши, що в Україні варто прийняти закон про оподаткування багатства.

“Я до того розчарована людина, дорогий мій, що не вірю в людей. Скільки вже пройшло часу: радянська влада, роки незалежності… І ніхто не подбав про людину! Про просту людину… Лише про себе! Чому б в Україні не прийняти закон про податок на багатих? В інших країнах він є. Та хіба влада піде на таке? Це ж оподатковувати себе і своїх компаньйонів. Я сподівався на Ющенка, потім на Порошенка, — але марно!”, – поскаржився письменник.

Читайте повну версію інтерв’ю на УЛГ.

3s коментарів

  1. Що там говорити …. візьмемо ГОЛОДОМОР . Адже ні Сталін і ні Каганович з Москви не приїзджали та не забирали по селах всю їжу у селян… Ходили комсомольці та комуністи … Ось і зараз , ні Фірташ, ні Ахмєтов, ні Гройсман, ні Порошенко самі не ходять по людям і не грабують … Їм допомогають у цьому працівники газконтор та електричних контор… Так само роблять ГЕНОЦИД української нації як людоїди -комуняки та людоїди -комсомольці !!! ВІШАТИ ВЖЕ ПОРА ТУ ПОГАНЬ РАЗОМ ІЗ ОЛІГАРХАМИ !!!

Залишити коментар