Вечір жіночності і таланту

 
Восьмого вересня у Будинку письменників відбувся творчий вечір письменниці Тетяни Пишнюк «У колі друзів і колег» з нагоди 55-ї річниці від дня народження та 30 років творчої діяльності. Тетяна Пишнюк – авторка 3 поетичних збірок – «Поволі вмирає ніч», «Музика самотньої печалі», «Сунична оскомина», шести романів – «Дорога з вибоїнами», «Озирнутися вперед», «Кацапочка», «Гра в королеву», «Божа вивірка» та  «Остання зарубка».
Тетяна Пишнюк розповіла, що цей осінній вечір був особливим для неї: «Він був теплим не лише через те, що вересень ще по-літньому дивився на Київ.  До мене приїхали найближчі люди – родина, земляки: житомиряни й пулинці, прийшли колеги, читачі, які по-своєму трактують мої романи, поезію, які чекають нових творів. Їхня щирість і теплота створювали легку й піднесену атмосферу. А музика, поезія легким незримим серпанком оповивали кожного. І сотня людей наче злились в один щиросердний моноліт.  Я ще ніколи так не відчувала залу. Майже на дотик… Так можна відчувати лише близьких за духом людей. То, мабуть, так співпало, що в цей вечір у Спілці письменників зійшлися саме ті, хто вміє читати і слухати Душею».
Під акомпанемент народної  артистки України Людмили  Марцевич ювілярку вітали гості – голова НСПУ М. Сидоржевський, лауреатка Шевченківської премії, письменниця Любов Голота, народний артист України Анатолій Демчук, заслужений артист України Павло Мрежук, секретар НСПУ, Надзвичайний і Повноважний Посол України Олександр Божко, заслужений працівник культури України Василь Неволов, чудовий дует сестер Людмили та Галини Турчак. Привітати письменницю також приїхали земляки із Житомирського земляцтва  у Києві та земляки із Житомира та Пулин, зокрема, віце-президент Міжнародної громадської організації «Земляцтво Житомирян» Віктор Барановський, голова Пулинського земляцтва, художник Леонід  Фесенко, директор Пулинської районної бібліотеки Наталя Метельська, кореспондент районної газети «Вісті» Катерина Черниш. Для проведення вечора запрошено поетесу, багаторічну радіоведучу Ніну Шаварську і відомого поета, народного артиста України, академіка Андрія Демиденка.
«Є таке прекрасне слово «белетрист». Воно починається з «belle», з прекрасного. Особисто я трактую це як «людина, яка вміє намалювати, розповісти, створити душевну красу, слово. В особі Тетяни Пишнюк (а я читаю її з перших творів), я бачу прекрасного белетриста. Коли людина розповідає і вміє це робити, її оповідь чесна, з болем, переживаннями та емоціями  – це більше полонить читача як «суперметафори» чи інші стильові речі», – привітала ювілярку Любов Голота, лауреатка Шевченківської премії, письменниця.
 

Прес-центр НСПУ

№18 (206) 8 вересня 2017

 
 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал