Президент роздав нагороди з нагоди Дня Соборності

412

Оприлюднено указ президента України №14/2019 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України”.
Серед понад двох сотень нагороджених – радник президента Петра Порошенка Ростислав Павленко, який отримав орден Свободи за активну роботу задля створення єдиної помісної Православної церкви України та отримання нею автокефалії. Таку ж відзнаку отримав співак Тарас Петриненко.
Також привертає увагу орден князя Ярослава Мудрого І ступеня для Володимира Горбуліна – попередника Павленка на чолі НІСД, екс-секретаря РНБО, першого віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України, який представляв Україну в Тристоронній контактній групі в Мінську.
“Ярослава” V ступеня отримав співак Валерій Маренич.
Орден “За заслуги” І ступеня отримав екс-нардеп від Соцпартії, колишній міністр освіти часів Ющенка Станіслав Ніколаєнко (тепер – ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України) і заступник голови КМДА, забудовник із “Житлоінветбуду” Вячеслав Непоп.
Ордени “За заслуги” ІІІ ступеня, крім інших, присуджені німцю Ральфу Гоффманну – командиру шпиталю Бундесверу в німецькому місті Ульм, де лікуються поранені українські воїни, омбудсману Людмилі Денисовій, начальнику Військово-музичного управління Збройних сил України – головному військовому диригенту полковнику Володимиру Дашковському, голові Івано-Франківської обласної ради від ВО “Свобода” Олександру Сичу, бандуристу Едуарду Драчу, артисту Сашку Лірнику (Олександр Власюк) та ін.
У цьому ж переліку – Рассоха Ігор Миколайович – професор кафедри Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова, автор книги “Справжність Велесової книги: науковий доказ”.
Народними артистами України стали лідер гурту “Хорея козацька” Тарас Компаніченко, співачки “Сестри Тельнюк” – Галина Батьковська і Леся Репецька.
Заслуженим лікарем України став Віктор Гандзюк – завідувач відділення Херськонської міської лікарні, батько трагічно загиблої громадської діячки Катерини Гандзюк.
У тексті указу йдеться: “За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:
Нагородити орденом Свободи
ПАВЛЕНКА Ростислава Миколайовича – директора Національного інституту стратегічних досліджень, Радника Президента України
ПЕТРИНЕНКА Тараса Гарринальдовича – співака, м.Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня
ГОРБУЛІНА Володимира Павловича – першого віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня
ГОРДІЯ Миколу Васильовича – директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства “Уманський тепличний комбінат”, Черкаська область
ГУЦАЛА Віктора Омеляновича – генерального директора – художнього керівника Національного академічного оркестру народних інструментів України, м.Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ДАНИЛЕНКА Анатолія Івановича – член-кореспондента Національної академії наук України, ветерана праці, м.Київ
КВЯТКОВСЬКОГО Кшиштофа – президента Вищої палати контролю Республіки Польща
МАРЕНИЧА Валерія Петровича – співака, м.Луцьк
Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня
НЕПОПА Вячеслава Івановича – заступника голови Київської міської державної адміністрації
НЕСТЕРЕНКА Володимира Олександровича – Гадяцького міського голову, Полтавська область
НІКОЛАЄНКА Станіслава Миколайовича – ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, м.Київ
ТРОНЬКА Миколу Дмитровича – директора державної установи “Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П.Комісаренка Національної академії медичних наук України”
Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня
БИСАГУ Юрія Михайловича – завідувача кафедри державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет”, Закарпатська область
ГОЛУБА Володимира Семеновича – голову громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації
ІЖЕВСЬКОГО Володимира Віталійовича – директора підприємства споживчої кооперації “Госпрозрахункове об’єднання ринків м.Вінниці”
КАМІНСЬКОГО В’ячеслава Володимировича – завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ
КОВАЛЯ Олега Анатолійовича – директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
МАЙДАНЮКА Юрія Васильовича – члена правління Уманської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану, Черкаська область
МАСЛОВА Юрія Костянтиновича – професора кафедри Одеського національного економічного університету
МЕЛЬНИКА Сергія Івановича – народного депутата України
ОНІЩЕНКА Юрія Володимировича – Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України
УСЕНКА Олександра Юрійовича – директора державної установи “Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова” Національної академії медичних наук України
Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня
БАКУНЦЯ Степана Сидоровича – учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область
БОГДАНОВА Ігоря Тимофійовича – ректора Бердянського державного педагогічного університету, Запорізька область
БРИКАЙЛА Олександра Тарасовича – директора підприємства “Студія Пілот”, м.Київ
ВЛАСЮКА Олександра Івановича – сценариста, актора, телеведучого, м.Київ
ГОЛОБОРОДОВА Вадима Валерійовича – члена громадської організації “Полтавське територіальне грузинське братство “Георгія”
ГОФФМАННА Ральфа – командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м.Ульм, громадянина Федеративної Республіки Німеччина
ДАШКОВСЬКОГО Володимира Анатолійовича – начальника Військово-музичного управління Збройних Сил України – головного військового диригента, полковника
ДЕНІСОВУ Людмилу Леонтіївну – Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
ДРАЧА Едуарда Валерійовича – кобзаря, бандуриста, м.Київ
ЖОХА Олега Сергійовича – багаторазового чемпіона світу та Європи з армспорту, Рівненська область
КАЗАКОВА Олега Євгеновича – депутата Харківської районної ради
КАНЦУРОВА Олега Олександровича – Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України
КАРПУКА Анатолія Івановича – директора відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Боярська лісова дослідна станція”, Київська область
КИРИЛЮКА Василя Макаровича – учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область
КЛАДІЄВА Володимира Миколайовича – Керівника Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України
КОСАЧЕВИЧА Петра Івановича – директора Турківського районного народного дому, Львівська область
КОСТРУБА Олександра Олексійовича – завідувача відділення державної установи “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”
КРОТА Йосипа Тимофійовича – учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область
КУДРЯШОВА Юрія Федоровича – голову громадської організації “Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі”, Житомирська область
КУЧМУ Володимира Володимировича – Кіптівського сільського голову, Чернігівська область
ЛОЗИНСЬКОГО Ореста Юліановича – завідувача кафедри Національного університету “Львівська політехніка”
МАКСИМОВА Олексія Михайловича – директора департаменту Харківської обласної державної адміністрації
МАТІЇШЕНА Руслана Васильовича – заступника директора дочірнього підприємства Державної компанії “Укрспецекспорт” – державного підприємства “Укроборонсервіс”, м.Київ
НАТРУСА Сергія Петровича – директора департаменту Донецької обласної державної адміністрації
ПЕТРЕНКА Івана Михайловича – голову громадської організації “Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини”
РАССОХУ Ігоря Миколайовича – професора кафедри Харківського національного університету міського господарства імені В.М.Бекетова
РАТУШНЯКА Олександра Михайловича – голову Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка, м.Кропивницький
РОЖАНСЬКОГО Володимира Анатолійовича – начальника Головного управління Держпраці у Харківській області
РОМАНЧУКА Михайла Михайловича – чемпіона світу на короткій воді та дворазового чемпіона Європи 2018 року з плавання
САВЧЕНКА Сергія Вікторовича – ректора державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”
СЕМИСТЯГУ Володимира Федоровича – голову Луганського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка
СИЧА Олександра Максимовича – голову Івано-Франківської обласної ради
ТЕСЛЕНКА Сергія Анатолійовича – голову Об’єднання профспілок Харківської області
Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
ЗАБОЛОТНОГО Сергія В’ячеславовича – керівника служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України, полковника
Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
ГУЦУЛЯКА Івана Олексійовича (посмертно) – учасника національно-визвольної боротьби, Івано-Франківська область
ПОДВАШЕЦЬКОГО Дмитра Володимировича – члена Харківської обласної громадської організації “Спілка ветеранів АТО”
Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня
КУЗНІЦОВУ Олену Анатоліївну – тренера-викладача комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Кіровоградської міської ради”, м.Кропивницький
Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
ВЕЛЬГАН Валентину Михайлівну – члена громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО”, Вінницька область
ГУЖВУ Любов Андріївну – працівницю обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства “Держпром”, м.Харків
ДЮК Надію – старшого радника президента Національного фонду підтримки демократії, громадянку США
ЗАСІМЕНКО Марію Созонівну – члена Дніпропетровського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих
МАЙДАНСЬКУ Софію Василівну – письменницю, члена Національної спілки письменників України, м.Київ
НАСАДЧУК Жанну Дмитрівну – прокурора відділу Генеральної прокуратури України
ПРОКОПЕЦЬ Марію Андріївну – поетесу, Львівська область
РОМАНЧУК Лесю Іванівну – письменницю, м.Тернопіль
СКАЛЕЦЬКУ Неонілу Василівну – керівника відділу Секретаріату Державного управління справами
СТЕПАНЕНКО Наталію Андріївну – директора департаменту Державної компанії “Укрспецекспорт”, м.Київ
Нагородити орденом Данила Галицького
КСЮКА Миколу Миколайовича – заступника Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України, полковника запасу
ЛІЩУКА Василя Васильовича – заступника керівника служби – керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України
Нагородити медаллю “За працю і звитягу”
ІСКЕРСЬКОГО Івана Станіславовича – директора підприємства “Науково-виробниче об’єднання “Енергоощадні технології”, м.Тернопіль
Нагородити відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи
ЧЕСНІШУ Ольгу Олександрівну – волонтера, Херсонська область
Присвоїти почесні звання:
“НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”
БАТЬКОВСЬКІЙ Галині Станіславівні – співачці, учасниці дуету “Сестри Тельнюк”, м.Київ
БРИЛИНСЬКОМУ Юрію Богдановичу – артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів
КОМПАНІЧЕНКУ Тарасу Вікторовичу – кобзарю, м.Київ
РЕПЕЦЬКІЙ Лесі Станіславівні – співачці, учасниці дуету “Сестри Тельнюк”, м.Київ
“НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”
МАМЕДОВУ Катібу Сафар огли – доцентові кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв
ОЗЕРНОМУ Михайлу Івановичу – художникові, м.Миколаїв
“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”
БЛАГОДАРНОМУ Олександру Анатолійовичу – артистові-солісту-вокалістові комунального підприємства “Дніпропетровський будинок органної та камерної музики” Дніпропетровської обласної ради
КАЧУРИНЦЮ Сергію Євгеновичу – солістові балету академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії
МУЗИЧКУ Віктору Євгеновичу – артистові хору Одеського національного академічного театру опери та балету
ПІСКУНУ Павлу Миколайовичу – акторові драми державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ
ФІСЮКУ Володимиру Дмитровичу – солістові Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка
ЧЕРЕДНЮКУ Андрію Вячеславовичу – художньому керівникові та солісту музичної групи “Степ”, м.Херсон
ЧЕРНЕЦЬКОМУ Ігорю Івановичу – диригентові, доценту кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової
ШОТ Марії Іванівні – артистці Галицького академічного камерного хору, м.Львів
ЮРКЕВИЧУ Андрію Петровичу – оперно-симфонічному диригентові, м.Київ
“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”
БОДНАРУ Віталію Михайловичу – начальникові управління філії “Будівельно-монтажна фірма “Укргазпромбуд”, м.Івано-Франківськ
ДМИТРУКУ Олександру Васильовичу – директорові державного підприємства Міністерства оборони України “Монтажник-Україна”
ПОПОВИЧ Вікторії В’ячеславівні – директорові товариства “Інвестиційно-будівельна компанія “Обрій”, м.Київ
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ”
БАКАНОВУ Володимиру Вікторовичу – головному конструкторові підприємства “Артон”, м.Чернівці
ПАВЛИШИНУ Андрію Володимировичу – доцентові кафедри, керівнику відділу Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”
БІДОЛЕНКО Людмилі Миколаївні – учительці гімназії № 153 імені О.С.Пушкіна Шевченківського району м.Києва
ВАСИЛЮКУ Володимиру Степановичу – учителеві спеціальної школи I–II ступенів № 10 Дарницького району м.Києва
ГУДКОВІЙ Надії Петрівні – учительці Шепетівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I–III ступенів – гімназія” Хмельницької області
ІОВЧЕВІЙ Меланії Василівні – учительці Білозірської загальноосвітньої школи I–III ступенів Вітовської районної ради, Миколаївська область
МАРТИНЮК Олені Володимирівні – учительці гімназії № 153 імені О.С.Пушкіна Шевченківського району м.Києва
ШУЛЬЗІ Світлані Пилипівні – учительці, директору Одеської Маріїнської гімназії Одеської міської ради
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”
АВЕРЧЕВУ Олександру Володимировичу – проректорові державного вищого навчального закладу “Херсонський державний аграрний університет”, доктору сільськогосподарських наук, професорові
БАЗИЛЕВИЧУ Роману Петровичу – професорові кафедри Національного університету “Львівська політехніка”, доктору технічних наук, професорові
ГЛАДИШЕВСЬКОМУ Роману Євгеновичу – проректорові Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору хімічних наук, професорові
ЗАПОТОЦЬКОМУ Андрію Петровичу – проректорові Національної академії внутрішніх справ, кандидату юридичних наук, підполковникові поліції
ЗАЯЦЮ Любомиру Мирославовичу – завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу “Івано-Франківський національний медичний університет”, доктору медичних наук, професорові
КУЗНІЧЕНКУ Сергію Олександровичу – головному науковому співробітникові Інституту законодавства Верховної Ради України, доктору юридичних наук, професорові
ТАЛАНОВІЙ Жаннеті Василівні – головному науковому співробітникові відділу Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук
ЦЬОСЮ Анатолію Васильовичу – першому проректорові, професору кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, докторові наук з фізичного виховання і спорту, професору, Волинська область
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”
БАРАНОВУ Миколі Володимировичу – викладачеві Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв
БЕРЕЗУЦЬКІЙ Марині Сергіївні – викладачеві кафедри комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровська академія музики імені М.Глінки”, м.Дніпро
ЄФИМЕНКУ Дмитру Вікторовичу – старшому викладачеві Харківської державної академії дизайну і мистецтв
ДОМІШЕВСЬКОМУ Ростиславу Здиславовичу – музикантові, композитору, поетові, м.Київ
ЗАВАЛЬНЮКУ Анатолію Федоровичу – професорові кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського
ПОБОЖІЮ Сергію Івановичу – художникові, доценту кафедри Сумського державного університету
ПУЩЕНКУ Сергію Миколайовичу – художникові, м.Харків
СУПОНЬКІНІЙ-ЛАГНЮК Валерії Сергіївні – керівникові зразкового аматорського театру читця “Едельвейс” комунального закладу “Рівненський міський палац культури” Рівненської міської ради
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ”
ЧОРНОМУ Олександру Вікторовичу – донорові, Полтавська область
ЯНІЦЬКОМУ Сергію Мечиславовичу – донорові, м.Запоріжжя
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”
АНІКІЄВІЙ Тетяні Володимирівні – директорові департаменту фінансів Луганської обласної державної адміністрації
ЙОНИК Наталії Василівні – директорові з економіки товариства “УкрАгроКом”, Кіровоградська область
МОТОРНІЙ Тетяні Петрівні – заступникові керівника Управління – керівнику відділу Державного управління справами
ШЕВЧУК Олені Сергіївні – заступникові директора Департаменту – начальнику відділу Антимонопольного комітету України
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”
ГАВРИЛОВИЧУ Івану Михайловичу – спеціальному кореспондентові газети “Галичина”, м.Івано-Франківськ
ІВАНЦІВУ Миколі Євгеновичу – редакторові Буської районної газети “Воля народу”, Львівська область
МАЛЕНКОВІЙ Надії Дмитрівні – завідувачеві редакції соціально-економічних програм “Публіцист” філії ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України “Одеська регіональна дирекція”
ПАСЛАВСЬКОМУ Ігорю Івановичу – директорові товариства “Видавництво “ПАІС”, м.Львів
ШОТУ Миколі Миколайовичу – власному кореспондентові державного підприємства у Тернопільській області редакції газети “Урядовий кур’єр”
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”
БУТКОВУ Володимиру Васильовичу – завідувачеві відділення державного підприємства “Санаторій “Кришталевий палац”, Львівська область
БУТКУ Казару Матевосовичу – головному лікареві комунального некомерційного підприємства “Харківська міська клінічна лікарня № 31” Харківської міської ради
ГАНДЗЮКУ Віктору Михайловичу – завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства “Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних” Херсонської міської ради
ГАРМАШ Наталії Степанівні – завідувачеві відділення комунального закладу “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради”
ГОЛУБИЦЬКОМУ Юрію Миколайовичу – завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 6
ГРЕЧКО Теофілії Пилипівні – завідувачеві відділення Хмельницької міської лікарні
ДЕМЕНКО Тетяні Миколаївні – завідувачеві поліклініки смт Солоницівка комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання “Дергачівська центральна районна лікарня”
ДЕНИСЕНКУ Анатолію Івановичу – лікареві відділення державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини”, м.Київ
КАСЬЯН Людмилі Олексіївні – лікареві дільничному Великолепетиської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини комунального підприємства “Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги” Великолепетиської районної ради, Херсонська область
ЛУЗАН Світлані Григорівні – завідувачеві відділення комунального закладу “Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 16” Дніпропетровської обласної ради
МАЛЕЦЬКОМУ Анатолію Парфентійовичу – завідувачеві відділу державної установи “Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В.П.Філатова Національної академії медичних наук України”
САФОНОВУ Роману Анатолійовичу – завідувачеві відділення регіонального перинатального центру комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради “Обласна клінічна лікарня”
СТЕПАНЮКУ Олександру Сергійовичу – начальникові відділення Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Міністерства оборони України, полковнику медичної служби
СТОВБАНУ Миколі Петровичу – директорові департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”
АГІЮ Василю Омеляновичу – директорові державного підприємства “Виноградівське лісове господарство”, Закарпатська область
ПЕШКУ Петру Степановичу – начальникові Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства
“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ”
ВОЛКОВУ Сергію Михайловичу – токареві-розточувальнику цеху акціонерного товариства “Новокраматорський машинобудівний завод”, Донецька область
МІТРОХІНУ Миколі Миколайовичу – головному інженерові товариства “Науково-виробниче підприємство “Херсонський машинобудівний завод”
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”
БІЛАНУ Василю Вікторовичу – деканові факультету Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого
ДЗЮБАНУ Юрію Володимировичу – голові Талалаївської районної ради, Чернігівська область
ІГНАТЕНКУ Сергію Івановичу – художньому керівникові народного аматорського вокального ансамблю “ЧАС” Бердичівського міського палацу культури імені О.А.Шабельника, Житомирська область
КОЧМАРСЬКОМУ Зеновію Івановичу – директорові Народного музею національно-визвольної боротьби ОУН-УПА  1944–1945 років с.Кавсько Стрийського району, Львівська область
МИРОНЕЦЬ Ользі Василівні – начальникові відділу культури Скадовської районної державної адміністрації, Херсонська область
ОПАРІНУ Володимиру Олександровичу – заступникові генерального директора державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ
ОСТАПЮКУ Олександру Дмитровичу – старшому науковому співробітникові Любомльського краєзнавчого музею, Волинська область
РУДЯКУ Денису Миколайовичу – керівникові народного аматорського хору районного будинку творчості та дозвілля м.Кіцмань, Чернівецька область
СОЛЯРУ Володимиру Іларіоновичу – директорові міського професійного духового оркестру, м.Кропивницький
СТАСЮК Олесі Олександрівні – генеральному директорові Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”, м.Київ
ТРОФИМЕНКО Аліні Євгенівні – заступникові директора комунального закладу “Запорізьке музичне училище імені П.І.Майбороди” Запорізької обласної ради
ФАЛІОН Наталії Іванівні – керівникові народного аматорського театру пісні П’ятничанського сільського Будинку культури Гуківської сільської ради Чемеровецького району, Хмельницька область
ХАРКОВЕНКО Наталії Іванівні – члену головної ради громадської організації “Українське товариство охорони пам’яток історії та культури”, м.Київ
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”
АНДРІЄВСЬКОМУ Борису Макійовичу – професорові кафедри Херсонського державного університету
ГОПАНЧУК Ірині Григорівні – доцентові кафедри Київського національного торговельно-економічного університету
ДЮЖИКОВІЙ Тетяні Миколаївні – завідувачеві кафедри Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область
ЄРОШЕНКУ Андрію Михайловичу – завідувачеві кафедри Чернігівського національного технологічного університету
ЖОВКВІ Ігорю Івановичу – доцентові кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ
ЖУРМАНУ Сергію Миколайовичу – доцентові кафедри Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка
ЗЄНЬКОВІЙ Ніні Олексіївні – директорові комунального закладу “Дергачівський ліцей № 1” Дергачівської районної ради, Харківська область
ІЩЕЙКІНІЙ Любові Костянтинівні – старшому викладачеві кафедри Української медичної стоматологічної академії, м.Полтава
КИСЕЛЬОВУ Володимиру Борисовичу – директорові навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, м.Київ
МИХАСЮКУ Івану Романовичу – завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка
СМАГІНУ Ігорю Івановичу – ректорові комунального закладу “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Житомирської обласної ради
СТРАТІЙЧУК Людмилі Леонідівні – директорові Херсонського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I–III ступенів” № 15 Херсонської міської ради
ФІДАНЯН Олені Григорівні – директорові департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації
ЦИМБАЛ Ірині Іванівні – ректорові Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
ЧЕРНИШЕВУ Денису Олеговичу – першому проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури
ЧУМАК Світлані Володимирівні – директорові гімназії № 32 “Успіх”, м.Київ
ЧУРІЙ Ірині Степанівні – директорові Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості, Львівська область
ШАНДРУКУ Сергію Костянтиновичу – професорові кафедри Тернопільського національного економічного університету
ШУМАНСЬКІЙ Тетяні Миколаївні – директорові загальноосвітньої школи I–III ступенів с.Павлівка, Вінницька область
ЯЩУК Оксані Володимирівні – викладачеві, заступнику директора комунального закладу “Одеське обласне базове медичне училище”
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”
МАРТИНЧУК Любові Василівні – сестрі медичній старшій відділення Київського міського центру патології стопи та реабілітації хворих ортопедо-травматологічного профілю Київської міської клінічної лікарні № 1
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”
ГЕТЬМАНСЬКОМУ Віталію Миколайовичу – операторові станків цеху дочірнього підприємства “Завод обважнених бурильних та ведучих труб”, м.Суми
КАРПУНЦОВУ Віталію Михайловичу – радникові голови громадської організації “Чернігівщина”
КУЧЕРУ Мирославу Ігоровичу – генеральному директорові державного підприємства Державного управління справами
МЕНЬШУТІНУ Олександру Вячеславовичу – керівникові товариства “Виробниче підприємство “Спецмонтаж”, м.Одеса
РУДЬ Людмилі Василівні – члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м.Київ
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”
ДОЛОТКУ Миколі Михайловичу – директорові підприємства “Золота нива”, Тернопільська область
КОМАСІ Петру Олександровичу – голові сільськогосподарського підприємства “Острівське”, Київська область
МАРЧЕНКУ Ігорю Анатолійовичу – директорові сільськогосподарського товариства “Агрофірма “Горизонт”, Чернігівська область
ЦИГАНКУ Василю Івановичу – директорові товариства “Зернопереробне підприємство “Зерно Таврії”, Херсонська область
ШЕРЕМЕТУ Івану Васильовичу – директорові товариства “Агро-Астраханка”, Запорізька область
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ”
МЕЛЬНИКУ Валентину Петровичу – голові Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві “Київська міська рада профспілок”
ЯКОВЧУКУ Юрію Мефодійовичу – начальникові управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації, Рівненська область
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”
КУШНІРУ Сергію Івановичу – заступникові Державного секретаря Кабінету Міністрів України
НИЩУКУ Богдану Миколайовичу – начальникові управління комунального підприємства “Івано-Франківськводоекотехпром”
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”
КРИКУШЕНКУ Олександру Георгійовичу – начальникові Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, генерал-майору внутрішньої служби
КРУСЯН Анжеліці Романівні – завідувачеві кафедри Київського інституту інтелектуальної власності та права
КРУПНОВІЙ Любові Василівні – голові правління адвокатського об’єднання “Крупнова і партнери”, м.Київ
ЛЕВЧУКУ Олегу Дмитровичу – судді апеляційного суду Київської області у відставці
ЛЕНЮ Миколі Васильовичу – заступникові директора департаменту – начальнику відділу департаменту правової роботи Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
НОВІКОВУ Андрію Аркадійовичу – заступникові прокурора Закарпатської області – начальнику управління
ОЛІЙНИКУ Олександру Миколайовичу – директорові Департаменту Міністерства юстиції України
ПЕТРОВУ Сергію Євгеновичу – заступникові начальника Регіонального сервісного центру МВС у Київській області
ПОПЛАВСЬКОМУ Володимиру Юрійовичу – судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду України у відставці
САМОЙЛЕНКУ Анатолію Івановичу – судді апеляційного суду Донецької області у відставці
ТКАЧУКУ Геннадію Віталійовичу – народному депутатові України
ТОКАРЮ Роману Миколайовичу – заступникові прокурора Дніпропетровської області – начальнику управління
ЧЕПУРУ Олександру Максимовичу – судді апеляційного суду Донецької області у відставці
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”
БАРАБАШУ Миколі Мартиновичу – голові Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна”
ДОНСЬКОМУ Семену Абрамовичу – тренерові-викладачу Державної школи вищої спортивної майстерності, м.Київ
КАЛИТЕНКУ Вячеславу Андрійовичу – провідному тренерові Міністерства молоді та спорту України, м.Київ
КОНДРАТЬЄВУ Валерію Валерійовичу – члену виконкому Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України
КУЦЕНКУ Вадиму Сергійовичу – ветеранові спорту, м.Харків
НАГОРНОМУ Петру Борисовичу – тренерові-викладачу комунального закладу “Обласна школа вищої спортивної майстерності” Рівненської обласної ради
ПОГРЕБНЯКУ Олександру Анатолійовичу – віце-президентові Федерації регбі України, м.Київ
СТЕЛЬМАХУ Ярославу Миколайовичу – старшому тренерові відділення спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 2, м.Львів
ТИМОФЄЄВУ Сергію Олександровичу – члену президії Всеукраїнської громадської організації “Українська федерація роликового спорту”, Київська область
ШАТЕРНІКОВІЙ Аліні Анатоліївні – заслуженому майстрові спорту України з боксу, чемпіонці світу та Європи з професійного боксу, м.Київ
ШКАРНІКОВУ Сергію Миколайовичу – директорові спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 6 Шевченківського району міста Києва
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”
АКСЬОНЕНКО Наталії Олегівні – художникові декоративно-прикладного мистецтва, м.Житомир
КОСЬЯНЕНКО Катерині Володимирівні – художникові-живописцю, м.Київ
ПАВЛИШИНУ Володимиру Юрійовичу – художникові-живописцю, м.Ужгород
ЧАРКІНУ Серафиму Серафимовичу – художникові-живописцю, м.Одеса.
Президент України П.ПОРОШЕНКО
Новинарня

Прокоментуєте?



Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!