Олесь Воля. «Безкровна війна».

Днями, дякуючи зусиллям видавництв «Рута» та «Української літературної газети», вийшла друком знакова народна епопея «Безкровна війна» Олеся Волі про голод-винищення українців у 1932-1933 роках. За редакцією і коштом автора. Книга видана в двох томах, обсягом понад дві тисячі сторінок. Використані світлини з державних архівів Кінофотодокументів, українського національного  інформаційного агенства «Укрінформ» та служби безпеки України.

Народна епопея «Безкровна війна» – праця не лише унікальна за своїм непроминальним значенням і суттю, а й – переконані – з плином часу набиратиме ще більшої ваги й цінності. В епопеї немає жодного слова вимислу, і кожна сповідь очевидців про людомор, кожна смерть, неповторні,  як неповторні  лінії життя на руці, як благання до Бога, як останні зойки вмираючих у муках; названі поіменно жертви і їх кати, збережені назви тюрем, катівень, міст, сіл, хуторів, кутків, вулиць, річок і яруг; складені покажчики імен свідків голодомору та географічних назв.

Поки існує й існуватиме на землі держава Україна, доти виникатиме потреба в читанні й перечитуванні вражаючого правдивістю та документальною достовірністю унікального епосу, почутого з народних уст.

Хто має очі, той побачить і зрозуміє. Хто має вуха, той почує.

З питань придбання народної епопеї звертатися за тел.:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

067-98-65-877; 098-44-35-335

 

e-mail: oles_volya@ukr.net