Золоті каблучки – аксесуари які актуальні для всіх

Ювелірні прикраси – це особлива «царина», яка вимагає дуже ретельного підбору. Адже правильно підібрані аксесуари – це запорука вдалого образу, точніше досконалого образу. Не дивно, що придбання прикраси – це справжня подія і вимагає від покупця часу і терпіння.

Консультанти УкрЗолото допоможуть вам у підборі кращого варіанту для будь-якої ситуації. Але якщо перед вам стоїть задача придбати ювелірний шедевр який не боїться ні часу ні мінливих трендів – зверніть увагу на золоті каблучки https://ukrzoloto.ua/catalog/koltsa/f/vid_metala-zoloto/.

Це унікальний аксесуар по всім параметрам. По-перше він підходить всім. По-друге носити його актуально в тандемі з різними луками і в різних ситуаціях. Головне, підібрати підходящий варіант. Але з цим проблем нема, бо асортимент неймовірно широкий і різноплановий.

Красиві аксесуари – це каблучки з золота

Золото – метал, який завжди в ціні. А ювелірні вироби з нього завжди в моді. Стильні каблучки представлені як у чоловічих так і жіночих колекціях. Хоча, чоловічі варіації частіше представлені у групі печатко чи перснів.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Відрізняються вироби стилістичними концепціями і дизайнерськими рішеннями.

Майстри використовують для створення своїх колекцій метал високої проби, що гарантує довговічність виробу. Тобто навіть через багато років після придбання, ваша каблучка буде мати достойний вигляд.

Щодо актуальності, то золото – вічний метал, отже прикраси з нього з моди не виходять.

Але для того щоб запропонувати споживачам максимально широкий вибір, ювеліри використовують різні сплави, декор та техніки обробки металу. Так придбати є можливість каблучки в голді в кольорі:

  • Червоному;
  • Жовтому;
  • Білому;
  • Рожевому.

Дуже круто виглядають моделі виконані технікою міксування сплавів. До речі, якщо у вас чутлива та схильна до алергії шкіра, оберіть каблучку з білого золота. Для досягнення цього ефекту білого голда використовується родієве покриття, яке не тільки додає металу блиску та робить його ще більш стійким, але і збільшує таку якість як гіпоалергенність.

Якщо ви вважаєте що золотий монохром то нудно, зверніть увагу на моделі, для декору яких використовується емаль, кераміка, дорогоцінне каміння. Також популярністю користуються каблучки декоровані технікою діамантового гранування.

Ціна на вироби залежить від складності виконання, марки виробника та ваги самої каблучки. Але майстри пропонують різні колекції і тому покупцям доступні класні прикраси як у преміальному так і середньому і навіть бюджетному сегменті.

Експерти UkrZoloto допоможуть не тільки розібратися з колекціями відомих брендів, а й порозумітися з розмірною сіткою. Дякуючи їй ви без проблем підберете каблучку золоту потрібного розміру. І навіть якщо вам потрібно зробити подарунок, ви зможете підібрати підходящий як по дизайну та ціні, так і  по розміру варіант.