Ви точно знаєте, який подарунок обрати для чоловіка?

Обрати подарунок для чоловіка, здавалося б, що простіше, коли зараз є все, що тільки може побажати душа. Але саме це стає причиною розгубленості, викликаючи сумнів в правильності зробленого вибору. Тим більше варто пам’ятати про те, що чоловікам не властива цікавість і відверта радість від отриманих подарунків. Для них не існує такого ж стандартного набору, яким користуються вони при виборі подарунка для жінки. Найбільш простий спосіб вибрати подарунок чоловікові начальнику на день народження, це запитати його, що він хотів би отримати. Але в цьому випадку простота способу не дає можливість зробити чоловікові приємні хвилини і продемонструвати любов і турботу. Попри сильний характер, навіть чоловікові буде приємно, якщо ви поставитеся з усією серйозністю до майбутнього знаменної події в його житті і виберете подарунок, який йому принесе радість.

Кращий спосіб – запитати чоловіка про подарунок

Якщо ви все-таки вирішили не ламати голову і просто запитати у нього, що б він хотів отримати, так і зробіть. Але в цьому випадку не варто сумніватися в тому, що йому дійсно хочеться отримати саме ту річ, яку він назвав. На відміну від жінок, чоловіки не можуть говорити ухильно. Вони відповідають прямо на поставлене запитання, не приховуючи цінні відомості або, тим більше, соромлячись сказати правду. Тому якщо він сказав, що хоче набір викруток або годинник, не потрібно дарувати йому щось інше.

Не треба і задавати зайві питання, навіщо йому вони, що він буде з ними робити. Уміння довго і красиво говорити – дуже рідкісна риса у чоловіків. Так що більш простого способу важко знайти, але якщо ви хочете зробити несподіваний сюрприз, то питати, щоб він хотів отримати, можна, якщо зробити це задовго до важливої ​​події, як би, між іншим. Так чоловік встигне забути про вашу зацікавленість і ефект радості і несподіванки від подарунка збережеться.

Щоб вибрати хороший подарунок вивчіть хобі

Щоб вибрати подарунок чоловікові, не ставлячи зайвих питань, варто звернути увагу на захоплення коханого. Якщо йому подобаються туристичні походи, виберіть гарне спортивне взуття або легкий рюкзак, а може він завзятий грибник, тоді знайдіть цікаву книгу або подаруйте відмінний компас. Якщо ваш обранець захоплюється риболовлею, придивіться або акуратно розпитайте, що він вважає за краще спінінг або набір блешень і підберіть їх в хорошому рибальському магазині.

Запеклому любителю ремонту, столярних виробів або радіотехніки знайдіть набір інструментів, може він навіть колись вже вам казав про нього. Так ви зможете не тільки здивувати коханого, але і виконати його заповітну мрію. Для любителів спорту, театру чи музичного гурту – хорошим подарунком будуть квитки на важливий матч, концерт або спектакль, особливо якщо чоловік дуже хотів би на нього потрапити. Навіть якщо ви не поділяєте його захоплення, сходіть разом з ним. Йому буде приємно подвійно, а ви зможете зміцнити відносини. Для чоловіка – колекціонера не буде нічого приємніше, ніж поповнення його колекції, тому визначте, чого в ній ще немає, і купіть це. Якщо уважно придивитися, що радує чоловіка, то можна знайти безліч варіантів подарунків, які дійсно будуть корисні і приємні сильній половині людства.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Основні правила

Якщо Ви хочете порадувати чоловіка, то вибирати подарунок потрібно правильно. Пропонуємо Вам декілька рекомендацій, виконуючи які, Ви обов’язково зробите своєму коханому приємне.

  • Вибираючи подарунок, зверніть увагу, щоб він був якісним. Чоловіки за своєю природою практики, і вони обов’язково звернуть увагу на функціональність подарунка і фірму виробника. Якщо це подарунок на день народження – подарунок повинен бути дорогим, якщо попереду професійне свято, то можна обмежитися більш доступним за ціною варіантом.
  • Постарайтеся уточнити, що чоловік хотів би купити собі як приємне доповнення. Так ви зможете випередити його, подарувавши дійсно вартісний подарунок.
  • Зверніть увагу на упаковку подарунка. Зробіть її незвичайною і барвистою.
  • Підготуйте оригінальне привітання до вибраного подарунку.
  • Щоб вибрати чоловікові подарунок, орієнтуйтеся не на особистий смак, а на те, що вважає за краще чоловік.
  • Не даруйте чоловікові парфумерію, цукерки і спідню білизну – це може бути сприйнято неправильно.
  • Намагайтеся уникати двозначних подарунків, які можуть викликати незручність. При виборі подарунка нехай вручення не буде занадто оригінальним. Єдиним винятком може стати випадок, коли ви точно знаєте, що почуття гумору у улюбленого просто чудове.