Топ-3 стільців для годування дітей від 6 місяців

Приблизно у віці шести місяців у малюків з’являється рефлекс кусання, і вони із захопленням пробують на смак усе, що їх оточує. Такі прагнення сприяють тому, щоб почати привчати дитину їсти самостійно.

До того ж у цьому віці хлопчики та дівчатка вже вміють сидіти. Отже, потрібно купувати стілець для годування та розпочинати навчання. Пропонуємо до уваги ТОП-3 стільців, які зроблять процес годування малюка максимально комфортним.

Stiletto Brown

Хороший варіант у співвідношенні ціна-якість. Універсальна модель підходить для дітей незалежно від статі. Завдяки трансформації використовувати її можна навіть дітлахам молодшого шкільного віку.

Стілець має зручне ергономічне сидіння. Покриття з текстилю:

  • приємне до тіла;
  • не викликає подразнень на шкірі;
  • майже не забруднюється;
  • просте в догляді.

Ризик зісковзування малюка зі стільця попереджає паховий тримач. Додатково конструкція оснащена триточковими ременями безпеки.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Оснащення стільниці тацею спрощує годування дитини та прибирання. Високий бортик за периметром запобігає скиданню посуду на підлогу, розлиттю рідини. Якщо тацю зняти, на рівній стільниці дитина зможе малювати або грати.

Над кріслом розташована дуга з іграшками, тому цей стільчик для годування дитини сподобається малюку. Якщо він почне вередувати, плакати, батьки, використовуючи забавку, зможуть швидко відвернути увагу малого.

Kinderkraft Yummy Multi

Оптимальне положення малюка забезпечують сім рівнів фіксації сидіння та три варіанти нахилу спинки. Це дозволяє адаптувати модель під самостійне використання і за традиційним обіднім столом. Знімні елементи з текстилю спрощують догляд за виробом. Прогумовані транспортувальні ролики не пошкоджують підлогове покриття під час переміщення стільця.

Складана конструкція зручна у транспортуванні та зберіганні, дозволяє трансформувати виріб у звичайний стілець. Столик з тацею зі спеціальними виїмками запобігає перекиданню посуду на підлогу.

За безпеку дитини відповідають п’ятиточкові ремені. М’які накладки на них не здавлюють тіло малюка та не натирають. Підставка в нижній частині, яку можна регулювати, сприяє зручному розташуванню ніжок.

Kinderkraft Enock

Стілець здатен зростати разом із дитиною, оскільки має можливість регулювання (5 рівнів) та підлаштування під анатомічні особливості тіла. Широка підніжка має три ступені нахилу, що дозволяє дитині у будь-який час змінити положення ніжок.

Виконаний із натуральної деревини (бук) стілець, який можна замовити на сайті магазину Алло, має сучасний та стильний вигляд, витримує високі навантаження, простий у догляді. Підвищену стійкість конструкції гарантує каркас з металу з порошковим покриттям. В цілому модель актуальна для дітей вагою до 35 кг (6 місяців – 10 років).

Стільниця з бортами за периметром знижує ризик падіння посуду, проливання рідини на підлогу. Завдяки знімній конструкції надалі стілець можна трансформувати в дорослі меблі.