Розсувні металопластикові вікна: плюси та мінуси

Вікна із ПВХ вже встигли стати класикою скління житлових приміщень. Вони відрізняються приголомшливими технічними характеристиками. Відмінно підходять як для квартир та будинків, так і для офісних та виробничих приміщень.

Сьогодні ми поговоримо про таку конструкцію профільної системи, як металопластикові розсувні системи https://perfect-okna.com.ua/metaloplastikovi-rozsuvni-sitemi/, дізнаємося про їхні особливості та характеристики.

Що таке розсувні вікна?

Розсувні системи часто називають вікнами купе. Розсувне вікно рухається спеціальним мостом з боку в бік. Такий механізм відмінно підійде для всіх видів приміщень, але особливо він буде корисним на балконі та лоджії.

Плюси розсувних систем

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

– Розсувна конструкція економить місце у квартирі, дозволяє максимально використовувати весь корисний простір приміщення. Стулка рухається вздовж профілю і не зачіпає навколишні предмети. З подібною системою ви зможете облаштувати свій балкон, поставити меблі у безпосередній близькості до вікна.

– Подібні конструкції славляться і своєю приголомшливою стійкістю до вітрового навантаження. І це пояснює не лише будовою самої рами, а й міцнішою фурнітурою.

– Стулка не ляскає і не скрипить навіть у найсильніший вітер.

– Розсувні вікна мають оригінальний зовнішній вигляд і вписуються в будь-який інтер’єр. За бажанням ви можете замовити раму, декоровану під дерево або метал, а також вибрати будь-який колір пластику.

– Такі системи відмінно поєднуються з жалюзі та ролетами.

– Більшість різновидів розсувних конструкцій дозволяє використовувати будь-який тип профілю.

– Поворотно-розсувні системи дозволяють експериментувати з характеристиками склопакета. Ви можете встановити будь-який тип, а також використовувати додаткові заходи поліпшення теплозахисту та звукоізоляції.

– Уся фурнітура розроблена спеціально для цього типу профільної системи. Вона продається комплектами та працює як єдиний механізм. Крім того, всі рушійні деталі забезпечені високоміцним металевим каркасом, що збільшує термін їх експлуатації.

– Якщо передбачити кілька типів відкривання, догляд за вікнами стає дуже простим. Металопластиковий профіль славиться своєю стійкістю до забруднень.

– Такі конструкції забезпечені високоміцним ущільненням, яке запобігає продуванню, робить світлопрозорі конструкції герметичними.

– Виробництво деяких видів розсувних конструкцій повністю зосереджено в Україні, це помітно позначається на ціні. Розсувні системи за вартістю стоять на одному рівні із класичними металопластиковими виробами. Крім того, така близькість виробництва полегшує повернення неякісної чи бракованої продукції.

– Подібні системи підходять для приміщень із нестандартними габаритами світлового отвору.

Мінуси розсувних систем

– Без належного догляду ущільнювач може швидко стати непридатним, через що сильно погіршуються основні технічні характеристики всієї конструкції. У щілини між стулкою та основним профілем може потрапити холодне повітря, волога та пил.

– Установка такого типу системи є досить складною. Найкраще довірити її професіоналам, а не займатися цим самостійно.

– Якщо ви неправильно підберете систему або заощадите на її функціональності, незабаром зіштовхнетеся з великою проблемою. Вимити скло та раму з усіх боків стане неможливо.