Про які особистісні якості треба написати в резюме, якщо немає досвіду роботи?

При ознайомленні з резюме потенційного співробітника роботодавця в першу чергу цікавить досвід. Він включає попередні місця роботи, досягнуті успіхи, рання діяльність. Ці та багато інших моментів важливі, навіть якщо розшукується робота без досвіду Київ готовий вже зараз запропонувати безліч варіантів. Рекомендуємо звернути увагу на кілька рекомендацій, які здатні привернути увагу потенційного роботодавця. 

Ключові навички

Залежно від компанії, в яку відправляється резюме, список може змінюватися. Але найголовніше, необхідно вказувати, якими професійними навичками володієте, а саме:

  • сертифікати про проходження певних курсів;
  • дипломи про освіту, в тому числі отримані онлайн;
  • знання та досвід роботи з програмами;
  • володіння іноземними мовами. 

Чим більше у вас специфічних умінь, які знадобляться в певній компанії, тим краще. Наприклад, ви відправляєте резюме в іноземну компанію, тому обов’язково уточніть навички володіння мовами та додатками, які обов’язково знадобляться при виконанні поставлених завдань. 

Де почати пошук роботи? 

Найпростіше почати з сайтів, на яких зібрані різноманітні вакансії. Онлайн-сервіс OLX Робота — один з найпростіших і доступних варіантів. У каталозі зібрані десятки пропозицій від фізичних і юридичних осіб. Подібний варіант має безліч переваг:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  • можливість ознайомлюватися з пропозиціями за допомогою будь-якого пристрою, який підключено до Інтернету;
  • при необхідності ви зможете оперативно відправляти резюме на вакансії, що вас зацікавили, або телефонувати за номерами, які прикріплені до опису.

Подібний підхід спрощує пошуки роботи. Ви легко зможете відстежувати пропозиції від різних компаній і навіть поставити сповіщення про нові вакансії. Додатково, в описі пропозицій завжди вказується, що їм потрібен співробітник без досвіду роботи.