Пральна машина Miele не починає прання: можливі причини та способи вирішення

Пральна машина Miele – це високоякісний та надійний прилад, який служить своїм власникам довгі роки. Однак, як і будь-яка техніка, вона може зламатися або не працювати належним чином. Однією з найпоширеніших проблем є те, що пральна машина Miele не починає прання, хоча включена в розетку і має достатньо води.  У цій статті ми розглянемо можливі причини такої несправності та способи її вирішення, але якщо проблема не вирішується, завжди можна придбати нову пральну машину в перевіреному інтернет-магазині : https://www.ctrs.com.ua/ru/stiralnye-mashiny/brand-miele/

Перевірте дверцята барабана

Перш за все, переконайтеся, що дверцята барабана пральної машини Miele герметично закриті і надійно зафіксовані. Якщо дверцята не закриті або не замкнуті, пральна машина не почне прання з міркувань безпеки. Щоб перевірити це, спробуйте відкрити дверцята після того, як ви натиснули кнопку “Пуск”. Якщо вони легко відкриваються, значить, проблема у замку дверцят. Можливо, вам потрібно буде замінити замок або очистити його від бруду та пилу.

Перевірте фільтр зливного насоса

Іншою можливою причиною того, що пральна машина Miele не починає прання, є забруднений або забитий фільтр зливного насоса. Фільтр знаходиться у нижній частині корпусу пральної машини і служить для захисту насоса від потрапляння у нього сторонніх предметів, таких як застаріле білизна, гудзики, монети тощо. Якщо фільтр забруднений або забитий, насос не може належним чином випомповувати воду з барабана, і пральна машина не почне прання. Щоб перевірити це, вам потрібно буде вийняти фільтр і очистити його під проточною водою або за допомогою щітки. Перед цим не забудьте вимкнути пральну машину від електрики і закрити кран подачі води.

Перевірте блок живлення

Ще однією можливою причиною того, що пральна машина Miele не починає прання, є несправний блок живлення. Блок живлення – це електронний пристрій, який перетворює змінний струм з розетки на постійний струм, необхідний для роботи пральної машини. Якщо блок живлення зламаний або пошкоджений, пральна машина не отримує достатньо енергії для запуску циклу прання. Щоб перевірити це, вам потрібно буде виміряти напругу на виході блоку живлення за допомогою вольтметра. Якщо напруга нижче норми або взагалі відсутня, значить, блок живлення потребує ремонту або заміни.

Перевірте плату управління

Нарешті, ще однією можливою причиною того, що пральна машина Miele не починає прання, є несправна плата управління. Плата управління – це електронний пристрій, який керує всіма функціями пральної машини, такими як вибір програми, температури, швидкості обертання барабана тощо. Якщо плата управління зламана або пошкоджена, пральна машина не реагує на натискання кнопок або виконує неправильні команди. Щоб перевірити це, вам потрібно буде звернутися до сервісного центру Miele і запросити фахівця для діагностики та ремонту плати управління.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Поради та рекомендації

Щоб уникнути того, що пральна машина Miele не починає прання, слід дотримуватися наступних порад та рекомендацій:

  • Регулярно очищуйте фільтр зливного насоса від сторонніх предметів і бруду.
  • Не перевантажуйте барабан пральної машини багатою кількістю білизни.
  • Використовуйте лише спеціальний порошок або гель для пральних машин Miele.
  • Не залишайте пральну машину без нагляду під час прання.
  • Перевіряйте стан шнура живлення і розетки і уникайте коротких замикань.
  • Звертайтеся до авторизованих сервісних центрів Miele для професійного обслуговування та ремонту пральної машини.