Поради щодо використання пуско-зарядного пристрою

Практично кожен водій стикався із ситуацією, коли акумулятор розрядився й запустити двигун не вдається. Причиною може бути як не вимкнена на ніч електроніка, так і сильний мороз на вулиці. Незалежно від ємності акумулятора, уникнути цієї ситуації хоча б раз за «водійське життя» майже нереально.

Добре, якщо є додатковий акумулятор, який можна поставити на заміну розрядженому. Або ж час та ситуація дозволяє зарядити акумулятор повністю. Але коли завести авто потрібно терміново, справжнім порятунком стануть пуско-зарядні пристрої у Львові.

Варто враховувати, що обладнання працює під високою напругою, тому порушення правил його використання може нанести шкоду як транспортному засобу, так і здоров’ю користувача.

Правила запуску

Можна використати метод холодного запуску, який дозволяє відразу запустити двигун. Для цього потрібно:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  • підключити ПЗП до акумулятора, використовуючи відповідні зажими. Спочатку «+», а потім «-»;
  • налаштувати параметри струму зарядки на значення 15-20 А;
  • дочекатися, поки заряд акумулятора досягне позначки 15 А і запустити двигун автомобіля.

Зазвичай час зарядки акумулятора до необхідного мінімуму складає 3-5 хвилин. Якщо з першої спроби запуск не відбувся, варто почекати ще пару хвилин і спробувати знову. Якщо ж мотор і далі мовчить, треба перевірити правильність підключення пуско-зарядного пристрою.

Після використання ПЗП треба обов’язково зарядити вбудований акумулятор, щоб пристрій був готовий до наступного використання. Для цього достатньо розетки 220В. Підзарядку краще робити вночі, коли навантаження на електромережі не таке велике.

Більш сучасні моделі пуско-зарядних пристроїв можна заряджати від бортової мережі автомобіля, що робить їх більш автономними та корисними. Великий вибір ПЗП представлений на сайті Алло.юа у Львові. В магазині ви точно знайдете оптимальний варіант для свого авто за ємністю, напругою і додатковим функціоналом. Деякі ПЗП можуть також заряджати гаджети, підкачувати шини й виступати в ролі ліхтарика.

Коли двигун не запускається

Залежно від потужності пристрою для зарядки та ємності акумулятора, час отримання потрібної напруги може збільшуватися до 10-15 хвилин. Мова йде про сертифіковані пуско-зарядні пристрої від перевірених виробників.

Краще під час зарядки не намагатися постійно запустити двигун, а просто почекати. Так напруга не буде витрачатися дарма, і поїхати вдасться швидше.

Додатково можна спробувати встановити інший акумулятор та завести автомобіль з його допомогою, а потім переставити свій акумулятор у заведене авто. Якщо ж нічого не допомагає, ймовірно є необхідність звернутися до автоелектрика, бо проблема може бути не пов’язаною з недостатньою напругою АКБ.