Навіщо потрібна якісна та гарна таця?

Окрім того, що ви можете їсти будь-де вдома, навіть звичайна таця – є найкращим варіантом для подачі напоїв. Вона також створює декоративний ефект, якщо його розмістити на стільниці, тумбочці або журнальному столику у вітальні. Вони дуже функціональні на світських заходах, коли столи гостей повинні бути наповнені їстівними стравами.

Що ви можете очікувати від таці вдома?

Сервірувальні таці можна використовувати для подачі закусок, полуденка та окремих страв. У нього можна помістити тарілки, склянки, чашки, столові прилади та будь-який інший посуд.

Практичні та універсальні, вони також можуть виконувати кілька декоративних, організаційних і складських функцій. На ринку представлені різні моделі сервірувальних підносів, різних моделей, розмірів і матеріалів. 

Ось деякі переваги продукту:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  • По-перше, вони доступні в різних моделях і матеріалах. Є різні моделі в усіх цінових діапазонах. Ви можете обрати та купити тацю на будь-який смак.
  • Крім того, вони практичні, універсальні, компактні та зручні для зберігання. 
  • Їх можна використовувати для професійного використання, наприклад, у ресторанах, а також для громадських заходів, таких як весільні банкети.

Хочемо зазначити також і мінус – більшість моделей придатні лише для індивідуального приймання їжі.

На що варто звернути увагу, перш ніж купити піднос

Найкраще те, що ви можете знайти різноманітні моделі з різним дизайном і матеріалами, які ідеально підходять для будь-якої ситуації. Ознайомтеся з деякими найкращими порадами та критеріями, які допоможуть вам отримати найкращу тацю для сервірування.

1. Який матеріал вибрати?

Дерев’яна таця. Якщо ви любите випити чаю, кави або снідати в ліжку, це ідеальний вибір. Якщо таця матиме опорну базу, то буде ще краще. Таким чином ви зможете уникнути нещасних випадків, пов’язаних із розливом, і ризику забруднення простирадла рідиною. Найбільш використовуваними матеріалами з листяної деревини, особливо для чайних таць, є горіх і вишня. Якщо ви хочете більш сучасну модель, то обирайте серед варіантів із тикового дерева або бамбука.

Порцелянові таці. Вам потрібен піднос для подачі закусок, кави чи чаю на зустрічі? У цьому випадку порцелянова модель є сучасною та ідеальною, щоб привнести елегантність, якої вимагає момент. Така таця зробить навколишнє середовище набагато красивішим.

Таці з нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь – один з найкращих матеріалів для сервірувальних підносів. Окрім високої міцності, він має чудовий нейтральний колір. Це також робить прикрасу будь-якого місця набагато вишуканішим. Ви можете використовувати таці з цього матеріалу, щоб подати чашку кави після обіду. Тому вони ідеально підходять, якщо вам потрібно випити кави в ліжку або перекусити перед телевізором.

Пластикові таці. Пластик – це один з найбільш витривалих та універсальних матеріалів. Така таця призначена для довготривалого використання, таким чином зменшуючи відходи та забруднення навколишнього середовища. Окрім цього такі моделі відрізняються винятковою витривалістю та великою кількістю моделей представлених на ринку. Піднос пластиковий – це чудовий вибір для будь-якої родини, яка хоче зменшити навантаження на навколишнє середовище та заощадити кошти.

2. Кольори та деталі таці

Хоча кольори та інші деталі мають суто декоративне призначення, деякі з них можуть впливати на функціональність підноса. Віддавайте перевагу моделям з фактурною внутрішньою поверхнею. Це забезпечує більшу стійкість посуду, приладдя та їжі, розміщених на предметі.

3. Вибір моделей з ручками та рамками

Окрім ніжок, таці для сервірування можуть мати різні конструкції, наприклад рельєфні краї. Вони допомагають обмежити предмети всередині лотка, запобігаючи їх вислизанню або падінню з боків.

Ручки також є важливою частиною структури. З виїмками або відокремленнями від країв вони забезпечують більшу ергономічність. Це полегшує завантаження та переміщення повного підноса.