Модульні картини – нове слово у сучасному дизайні інтер’єру

111222

Численні предмети декору створюють приємну атмосферу у приміщенні. Деякі з них, крім краси, відрізняються функціональністю, як наприклад плафони або лампи в оригінальному виконанні. Але класичним доповненням до інтер’єру є картини, здатні урізноманітнити антураж та створити певний стиль.

Прості картини хоч і популярні, але як альтернатива пропонуються модульні варіанти. Суть у тому, що модульні картини складаються з кількох елементів, але при встановленні одна з одною створюється цільна композиція. Частина зображення зроблено однією частиною картини, а друга частина у іншою. Такий формат виглядає в інтер’єрі незвичайно та стильно одночасно. З їхньою допомогою також створюється тривимірний ефект.

Виконання та сюжет картин

Для їх створення використовується акварель, гравюра та олія. Їхня тематика може бути різною, тому вони підходять під різні приміщення. Вони не стануть зайвими у вітальні, передпокої, в ресторанах, кафе та барах, а також готелях. Зображення може бути будь-якого формату:

  • повноцінні сюжети з головними героями та діями;
  • унікальні колажі у будь-якому виконанні;
  • картини-портрети за заздалегідь підготовленими ескізами;
  • будь-які зображення високої деталізації;
  • авторські ілюстрації та фотографії.

Будь-яке зображення можна перенести на полотно за допомогою друку, щоб у майбутньому задовольнятися композицією. Дизайнери попередньо проведуть корекцію кольорів, при необхідності доопрацюють сюжетну лінію і змінять деякі риси зображення.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

555

Формат композиції

Застосування особливої технології дозволяє запропонувати кілька варіантів виконання картин, включаючи дві частини, три, чотири та більше. Модульна картина з двох компонентів виглядає оригінально та привабливо. Це гарне рішення для невеликих приміщень.

Три частини підійдуть для великих приміщень. Чотири та більше елементів стануть практичним рішенням для великих банкетних залів, готелів та готелів. Іноді саме від модульної картини можна відштовхуватись, щоб забезпечити оформлення інтер’єру.

Де придбати модульні картини?

Пропозицій від компанії «АртПостер» достатньо, щоб зробити вдалий вибір, ґрунтуючись на особистих запитах. Застосування конфігуратора на сайті дозволить за лічені хвилини зробити вибір потрібного формату та сюжетної лінії. Також діє доставка містами України. Картини надійно упаковуються, крім дрібних пошкоджень.