Ліки від застуди: як вибрати і застосовувати

2023-09-18-15-40

Препарати від застуди – це засоби, котрі можна найчастіше зустріти в домашніх аптечках. І це не випадковість, бо захворювання може торкнутися кожного, незалежно від віку. В основному застуда розповсюджується в міжсезоння, але з’являється і влітку, а тим паче взимку. Тому варто постійно бути готовими вжити потрібних заходів. Підібрати та купити за прийнятною ціною ліки від застуди хорошої якості допоможе інтернет-аптека D.S.

Коли почати приймання засобів

Попри розповсюдженість застуди, яка восени чи навесні стає звичайним явищем, легковажно ставитися до неї не можна. І якщо ви помітили в себе чи близьких явні симптоми (нежить, кашель, головний біль, загальну слабкість, підвищену температуру), час задіяти ліки. Не варто очікувати, що хвороба мине сама собою. Щобільше, намагання вести звичайний спосіб життя, тобто ходити на роботу, відвідувати магазини, їздити громадським транспортом наражає оточуючих на небезпеку заразитися.  

Тож за перших ознак хвороби необхідно:

  1. Залишатися вдома і ввести постільний режим.
  2. Включити в раціон легкі вітамінні страви та пити достатню кількість чистої теплої води.
  3. Приймати ліки проти застуди. 

До переліку засобів, які полегшать стан хворого, входять препарати проти:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  • нежитю – для зменшення набряку, кількості виділень та заспокоєння слизової;
  • кашлю – сухого (сиропи, льодяники) чи вологого (порошки для розрідження слизу);
  • підвищеної температури тіла – засоби з парацетамолом чи ібупрофеном.

Варто наголосити, що сильнодіючі препарати (наприклад, антибіотики) приймати без показання лікаря не можна.

Допомога лікаря

Якщо протягом 3-5 днів стан хворого не змінюється, а тим паче за умови його погіршення, необхідно звернутися до медичного спеціаліста. Він поставить діагноз і призначить препарати більш сильної дії для подолання захворювання. Необхідно в точності дотримуватися призначеного лікарем дозування та не пропускати приймання засобів. Це допоможе якнайшвидше прийти в норму і повернутися до повноцінного життя. 

Тож за перших ознак хвороби необхідно залишатися вдома і розпочати лікування засобами від застуди. При прогресуванні хвороби варто звернутися до фахівця за призначенням сильнодіючих препаратів для якнайскорішого одужання.