Life Extension USA: дієтичні добавки преміального класу

Завдяки глибоким науковим дослідженням впливу на людський організм вітамінів, мікроелементів, пробіотиків, антиоксидантів, сьогодні вдається розробляти найбільш ефективні дієтичні добавки. Life Extension USA в Україні та світі вважаються виробником одних з найдієвіших і найбезпечніших засобів. В гідному асортименті вони представлені в інтернет-магазині компанії MonsterLab. Тут ви знайдете гарантовано оригінальну продукцію цього бренду на вигідних для вас умовах.

Чому вигідно вибрати і купити дієтичні добавки Life Extension USA з каталогу даного виробника?

life-extension-adrenal-energy-formula-60-vehetarianskykh-kapsul-25936623432803

Ці засоби покращують не тільки здоров’я, але і якість життя людини. Тим паче, що цей виробник у своїх відкриттях задіює найактуальніші відкриття в цій сфері. Купити дієтичні добавки Life Extension USA на сайті інтернет-магазину компанії MonsterLab варто для таких завдань:

 • підтримка серцево-судинної системи;
 • посилення опору організму інфекціям;
 • підвищення працездатності головного мозку.

Ключові переваги

При розробці та виготовленні цих препаратів американська компанія застосовує лише найбільш якісні, екологічно чисті компоненти. Вона перевіряє їх лабораторно, домагаючись найвищих стандартів ефективності та безпеки. Якщо замовити дієтичні добавки Life Extension USA з каталогу цього магазину, то це дасть вам змогу поліпшити ваше здоров’я, підвищити продуктивність життя і його тривалість. Крім того, до переваг цих добавок можна віднести їхню здатність:

 • покращувати стан здоров’я людини;
 • підвищувати якість і тривалість життя;
 • підтримувати рівень енергетичного обміну;
 • сповільнювати інтенсивність старіння організму;
 • покращувати функціональність нервової системи;
 • зміцнювати і живити нігті, волосся та шкіру людини.

life-extension-hair-skin-nails-collagen-plus-formula-120-tabletok-79615231057050

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Інформація про бренд

Ця торгова марка є порівняно молодою. На сьогоднішній день вона функціонує у своєму сегменті ринку трохи більше 40 років. Окрім того:

 • Саме ця фірма першою запропонувала щодня вживати мінімальну дозу аспірину як профілактику серцево-судинних захворювань. Цей варіант підтримують провідні кардіологи. Це рішення дає змогу багатьом пацієнтам захиститися від серцевого нападу.
 • Також саме фахівці цієї фірми першими запропонували вживати Q10, як засіб для захисту від старіння організму. Для цього ж вони впровадили прийом мелатоніну як щоденну терапію вікових впливів. А ще внаслідок вивчення ангіосканування сонної артерії вони зуміли довести, що прийом ударних доз антиоксидантів дає змогу попередити розвиток атеросклерозу.

Це лише деякі досягнення цього виробника. Сьогодні фірма розробляє і створює найрізноманітніші високоефективні продукти, включаючи дієтичні добавки Life Extension USA. Купити недорого з доставкою по Україні їх можна в тому ж інтернет-магазині MonsterLab. Тут гарантується їхня оригінальна якість і ефективність.