Курси англійської: корисні поради

Поради, як правильно обрати курси англійської

Існує безліч способів вивчати англійську, але як же зрозуміти, який з них підходить саме вам? Дамо кілька порад щодо вибору відповідних курсів.

Люди часто думають, що початківцям студентам потрібно зубрити граматику і нову лексику, а просунутим – тільки розмовляти. Але насправді це не зовсім так. Якщо ви вперше приступили до вивчення англійської, вам потрібно багато слухати і говорити. Займаючись аудіюванням і говорінням, ви починаєте автоматично запам’ятовувати якісь слова і граматичні конструкції.

Це цілком природний процес, що нагадує той час, коли ви освоювали рідну мову в дитинстві. Студенти, які  вже добре володіють мовою, роблять те ж саме. Вони слухають, говорять, попутно вивчають граматику і лексику. Щоб зрозуміти, з якого рівня почати навчання, вам потрібно пройти спеціальний тест. За допомогою нього ви визначите свої поточні знання і поставите реальні цілі. Бажано визначити свій рівень як можна точніше. В іншому випадку ви ризикуєте опинитися в групі, де вам буде дуже складно або, навпаки, легко вчитися. Тому важливо знайти курси англійської в Києві, де представлений широкий вибір програм: ви зможете розвиватися і вдосконалювати свої знання, причому незалежно від того, який у вас рівень, початківець або майже просунутий.

Новий матеріал засвоюється ефективно в двох випадках: коли ви проявляєте активність на уроках і коли процес навчання приносить задоволення. Якщо ви сумуєте або ведете себе надто пасивно, то отримані знання зникнуть наступного дня. Або, ще гірше, незабаром ви взагалі закинете англійську.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ми вважаємо, що найбільш  захоплююча і результативна методика – змішана. Вона являє собою комбінацію інтерактивних занять, великої кількості завдань на аудіювання, різних позакласних заходів і спілкування з іншими студентами. Цікаві завдання і акцент на основних навичках (перш за все говорінні і аудіюванні) – і є ключ до успіху. Ви швидко вберете нову інформацію і зможете відразу застосувати отримані знання на практиці.

Часто студенти кажуть: «Я знаю всю англійську граматику, мені просто потрібна розмовна практика». Зазвичай мається на увазі, що вони вивчили багато граматичних правил і виконали цілий ряд відповідних вправ, але розмовна мова залишилася приблизно на тому ж рівні. Якщо ви хочете поліпшити своє говоріння, то вам потрібно дотримуватися послідовність навчання: слухайте мову, звертайте увагу на контекст, намагайтеся відтворити почуте, повторюйте фрази, поки не почнете вимовляти їх впевнено і зрозуміло, потім вживайте їх в розмові. Ця система навчання підходить студентам абсолютно всіх рівнів, від самого базового до самого просунутого. Саме тому ми настійно радимо вам записатися на курс, де заняття ведуться за чіткою і структурованої програмі, а новий матеріал дається комбіновано, а не окремими частинами. Розподіл уроків на ті, де займаються тільки граматикою, і ті, де тільки розмовляють, дещо штучно і суперечить принципам природного оволодіння мовою.