Кращий обмінник крипти онлайн — обираємо правильно

3

Грамотний вибір усіх необхідних інструментів для трейдингу криптовалюти — запорука того, що діяльність приноситиме стабільний очікуваний прибуток, доведеться витрачати мінімум часу на проведення транзакцій з метою отримання грошового доходу. Крім криптогаманця, на якому зберігатимуться цифрові монети різних видів, буде потрібний і спеціальний сервіс для їх конвертації — криптообмінник Тернопіль. Звичайно, є можливість торгувати криптою через криптовалютні біржі. Однак цей варіант не настільки привабливий через те, що стати повноцінним власником цифрових монет через такий сервіс не вийде, а кількість комісій часто істотно знижує розмір загального прибутку. Р2Р сервіси — теж далеко не найнадійніший варіант, хоча тут є можливість отримати максимальну фінансову вигоду внаслідок найоптимальнішого курсу та мінімальної комісії системи. Проте високі ризики з погляду фактичної відсутності правової відповідальності кожної зі сторін угоди призводять до того, що найчастіше на таких сервісах активно діють шахраї. Тобто можна просто втратити свої грошові накопичення замість отримання прибутку, адже всі транзакції з криптовалютами апріорі є неповоротними.

Враховуючи всі перелічені фактори, найкращий варіант — обмінник крипти. Але його потрібно вибрати так, щоб у процесі використання платформи не виникало різних несподіваних проблем. Зробити вибір варто на підставі таких факторів та критеріїв.

Формат роботи компанії

Насамперед потрібно орієнтуватися на такі умови роботи обмінника криптовалюти:

 • офіційна діяльність;
 • легальна діяльність;
 • серйозні масштаби та грошові обороти;
 • наявність представництв.

Яскравий приклад гідного обмінника крипти — obmenat. В аналогічних фірмах мають бути документи, що підтверджують офіційну та легальну діяльність (ліцензії, записи з реєстрів). Це означає, що компанія функціонує прозоро, немає ризику скама.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Хороші грошові обороти вказують потенційному користувачеві те що, що ресурс має постійний попит. Це означає, що він перевірений великою кількістю трейдерів, і у них не виникло нарікань на роботу системи.

Наявність представництв не є пріоритетним критерієм, проте буде добрим показником солідності роботи фірми. Однак, враховуючи той факт, що більшість бізнесів сьогодні змістили акцент своєї діяльності виключно в інтернет-простір, оскільки це актуально, достатньо буде і того, якщо можлива особиста зустріч з представником обмінника криптовалюти онлайн, якщо потрібно обміняти фіатні гроші. Це більш практичний, зручний альтернативний варіант офіційних відділень, адже кожен клієнт може погодити зручне для нього місце та час зустрічі.

Фінансові умови

Щоб кожна без винятку угода приносила очікуваний прибуток, важливо, щоб компанія забезпечувала такі умови:

 • велика кількість валютних пар на вибір із солідним запасом по кожному виду грошей у резерві;
 • оптимальний обмінний курс з кожної валютної пари, який м’яко змінюється відповідно до актуальної ситуації ринку;
 • прийнятний розмір комісії за послуги з конвертації різних видів валют.

Усі ці умови оцінюються у комплексі, включаючи встановлені ліміти. З ними теж має сенс одразу ознайомитися, щоб унеможливити ризик обмеження на роботу на платформі через перевищення заявлених показників.

Додаткові нюанси

Щоб визначити найкращий обмінник криптовалюти онлайн, не зайвим буде ознайомитися з тим, на яких засадах ґрунтується діяльність конкретної фірми. Хорошими показниками будуть такі умови:

 • багатоканальна служба підтримки користувачів, швидкий відгук представника на запит клієнта;
 • наявність програми лояльності та рефералки;
 • зручний та зрозумілий інтерфейс;
 • вибір методів верифікації платежів;
 • швидкий процес реєстрації у системі;
 • моментальне оброблення транзакцій в автоматичному режимі.

Якщо всі умови відповідають заявленим, можна сміливо скористатися таким криптовалютним обмінником на постійній основі.