Хто постачає автозапчастини на ринок: інформація про виробників

В даний час купити автозапчастини є можливість не тільки в магазинах, але і в інтернеті. При цьому у продажу є велика кількість неякісного товару. Будь-який покупець хоче придбати надійні запчастини для свого автомобіля, та позбавити себе від підробок. Найкращими, безумовно, є оригінальні деталі. Однак не завжди виходить їх купити. Тому покупці вибирають замінники чи інші варіанти, доступніші за ціною.

Підробки легко відрізнити за зовнішніми ознаками. Це наявність тріщин, сколів, задирок та інших недоліків. Такі вироби не проходять контролю якості на виробництві та виготовлені з невідомих матеріалів, відомості про які не вказуються на упаковках. З цілком зрозумілих причин потрібно ставитись до таких деталей з великою обережністю, бо гарантувати безпеку тут не можна.

Avtopro.ua пропонує деталі різного класу та різної цінової категорії. Тут можна придбати як оригінали, так і аналоги. У розділах електронного каталогу весь товар розділено на категорії, щоб покупцям було зручніше вибирати потрібні деталі.

Автозапчастини, що можна знайти у продажу

Коли автомобілю потрібен ремонт, власники замислюються над тим, які запчастини їм краще купити: оригінальні чи неоригінальні. Яка різниця між цими групами?

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Оригінальні поставляються на конвеєри підприємств, що збирають транспортні засоби. Ці запчастини найдорожчі з тих, що представлені у продажу. Їх відзначають позначкою автоконцерну;

Неоригінальні – запчастини від тих самих виробників, що постачають оригінальні запчастини автоконцернам, але поставляються ще й на вторинний ринок. Ці деталі коштують на порядок нижче від оригінальних і позначаються логотипом виробника.

Таким чином, в одному магазині покупець може знайти практично однакові за якістю запчастини з великою різницею в ціні. Обидві групи запчастин виробляються на тих самих підприємствах у межах одного технологічного процесу. З чим пов’язана різниця в ціні?

  • Автоконцерни дають гарантію на запчастини;
  • Оригінальні деталі проходять подвійний контроль якості;
  • Оригінальні запчастини створюються для певної марки автомобіля, тому найкраще відповідають технічним характеристикам цього транспортного засобу.

Запчастини на автомаркет постачають не лише відомі виробники автозапчастин, а й багато інших компаній. Серед них є як якісні компоненти, так і ті, що не варто встановлювати на автомобіль через дуже погані характеристики. Також на вторинному ринку є запчастини від компаній, які самі не виробляють деталей, лише займаються упаковкою виробів від відомих брендів. Також на ринок потрапляють компоненти компаній, що відновлюють б/в деталі. Який термін їхньої служби сказати важко.

Якщо немає можливості придбати запчастини у фірмовому магазині, можна зайти на офіційний сайт виробника та дізнатися, де розташовані акредитовані точки продажу запчастин.