Який термос обрати для подорожі: нюанси посуду та поради новачкам

1779

Рано чи пізно кожна людина, розглядаючи гірські та лісові пейзажі, розуміє, що хоче на власні очі споглядати красу дикої природи. Але підготовка до такого заходу – відповідальний процес. Читайте статтю, щоб дізнатися, що потрібно взяти з собою в похід з екіпірування і посуду, а також які термоси на Мир Посуды не підведуть вас в екстремальних умовах.

Що потрібно брати з собою в похід

У поході необхідний ніж – він підійде для приготування їжі і будь-яких інших маніпуляцій з неживими предметами. Кращі моделі – складні з безліччю функцій (штопор, «відкривачка», шило і тд).

Що стосується посуду, то важливо не забути і про термос. Обсяг вибирайте залежно від потреб і кількості осіб, які будуть ним користуватися:

  • маленький (до 0.7 л) – для їжі та напоїв на одну персону;
  • середній (до 1 л) – для їжі та напоїв на одну або двох осіб;
  • великий (1.2 л і вище) – для їжі і напоїв на велику компанію.

Тарілки і кружки краще брати металеві і глибокі – вони підходять для будь-яких страв і напоїв. Додатково варто покласти ложку, а ось від виделки відмовтеся – це зайва вага в рюкзаку. Вологі серветки, карти, засоби особистої гігієни, аптечка та різноманітні пігулки – все це сміливо укладайте для походу, але враховуйте універсальність цих речей – зайві 500 г помітно відчуваються під час подорожі.

Як обрати найкращий термос – поради

Експерти та досвідчені туристи кажуть, що всього існує чотири типа термосів для напоїв та їжі:

  • циліндричної форми – ідеальний для напоїв, має невеликий розмір, тому добре поміщається в сумку або рюкзак, кришку можна використовувати як склянку;
  • помпова модель – термос оснащений шлангом, який знаходиться всередині, через нього наливається чай або кава – потрібно просто натиснути на кришку;
  • універсальний – за розмірами більше, ніж попередні два, можна зберігати їжу і напої, іноді оснащений ручкою збоку;
  • у формі судка – можна помістити кілька судків з їжею (сніданок, обід і вечеря), в комплект часто входить ложка – такий варіант ідеальний для великої компанії.

Якщо вам потрібен термос для повсякденного життя, краще вибирати модель циліндричної форми, а для відпочинку великою компанією або походу в гори на кілька днів цілком підійде помповий або «судок».

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!