Який термос обрати для подорожі: нюанси посуду та поради новачкам

Рано чи пізно кожна людина, розглядаючи гірські та лісові пейзажі, розуміє, що хоче на власні очі споглядати красу дикої природи. Але підготовка до такого заходу – відповідальний процес. Читайте статтю, щоб дізнатися, що потрібно взяти з собою в похід з екіпірування і посуду, а також які термоси на Мир Посуды не підведуть вас в екстремальних умовах.

Що потрібно брати з собою в похід

У поході необхідний ніж – він підійде для приготування їжі і будь-яких інших маніпуляцій з неживими предметами. Кращі моделі – складні з безліччю функцій (штопор, «відкривачка», шило і тд).

Що стосується посуду, то важливо не забути і про термос. Обсяг вибирайте залежно від потреб і кількості осіб, які будуть ним користуватися:

  • маленький (до 0.7 л) – для їжі та напоїв на одну персону;
  • середній (до 1 л) – для їжі та напоїв на одну або двох осіб;
  • великий (1.2 л і вище) – для їжі і напоїв на велику компанію.

Тарілки і кружки краще брати металеві і глибокі – вони підходять для будь-яких страв і напоїв. Додатково варто покласти ложку, а ось від виделки відмовтеся – це зайва вага в рюкзаку. Вологі серветки, карти, засоби особистої гігієни, аптечка та різноманітні пігулки – все це сміливо укладайте для походу, але враховуйте універсальність цих речей – зайві 500 г помітно відчуваються під час подорожі.

Як обрати найкращий термос – поради

Експерти та досвідчені туристи кажуть, що всього існує чотири типа термосів для напоїв та їжі:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  • циліндричної форми – ідеальний для напоїв, має невеликий розмір, тому добре поміщається в сумку або рюкзак, кришку можна використовувати як склянку;
  • помпова модель – термос оснащений шлангом, який знаходиться всередині, через нього наливається чай або кава – потрібно просто натиснути на кришку;
  • універсальний – за розмірами більше, ніж попередні два, можна зберігати їжу і напої, іноді оснащений ручкою збоку;
  • у формі судка – можна помістити кілька судків з їжею (сніданок, обід і вечеря), в комплект часто входить ложка – такий варіант ідеальний для великої компанії.

Якщо вам потрібен термос для повсякденного життя, краще вибирати модель циліндричної форми, а для відпочинку великою компанією або походу в гори на кілька днів цілком підійде помповий або «судок».