Як швидко віддати борги

Гроші – це рішення багатьох проблем. І тут не посперечаєшся. Саме через брак фінансових коштів людина може ступити на слизький шлях. В результаті з’являються боргові ями, а як наслідок, затяжні депресії, сварки в родині і навіть розлучення з судовими позовами. Як вийти з боргів з мінімальними втратами? У цьому матеріалі ми спробуємо разом розібратися, як швидко віддати борги і забути неприємну ситуацію.

Набагато легше взяти фінансові кошти, ніж потім їх повертати. Це психологічно складно. Існує навіть така приказка: «Береш чуже, а повертаєш вже своє». Тому оперативно віддати гроші вельми складно. Людину переслідують стандартні побутові потреби і багато інших обставин. А якщо мова йде про кредит? В даному випадку все набагато важче: додатково накопичуються штрафи і пені, а це вже боргова яма, яка постійно збільшується. В результаті, грошей буде постійно не вистачати. Головне, не впадати у відчай: вихід із ситуації завжди є.

Продайте непотрібної речі. Напевно, у вас вдома є річ, яка не використовується, але має певну ціну. У багатьох стоїть побутова кухонна техніка, яку використовували пару раз і забули. У гаражі зберігається велосипед або ще якась начиння? Додайте оголошення на тематичних форумах. Це дозволить хоча б частково вирішити проблему.

Банки. Не всі фінансові кредитні організації йдуть на крок видачі грошей споживачам з поганою кредитною історією. Якщо ж у вас раніше проблем з банками не було, то шанси на успіх значно зростають. Якщо ви винні саме банку і бажаєте вирішити питання на місці, то можна рефінансувати борг або написати заяву на надання кредитних канікул. Також можливий шлях через суд, щоб «заморозити» нарахування пені, і як, наслідок, уповільнити зростання кредиту.

Мікрофінансові організації (МФО). На ринку існують спеціальні компанії, наприклад кредит без відмови від omoney.com.ua, які видають незначні суми під великий відсоток. Головна перевага полягає в тому, що немає потреби збирати пакет документів. Потрібна сума видається при наданні паспорта. Ніяких довідок з місця роботи, поручителів та інших паперів.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Друзі та родичі. Якщо трапилася неприємність, то можна звернутися на допомогу до найближчого оточення. На то і є вірні друзі, щоб допомагати один одному в складних життєвих ситуаціях. Однак далеко не у всіх буде можливість надати потрібну суму коштів.

Ломбард. Ще один спосіб, віддати борги, це звернутися до послуг ломбарду. У вас є золото, цифрова техніка, шуба або інша цінна річ? Під предмет застави гроші можливо отримати навіть в день звернення – на все буде потрібно не більше 20 хвилин. За допомогою закладеного майна можна легко і швидко вирішити тимчасові фінансові складнощі. Умови укладення договору в різних ломбардах відрізняються. Однак загалом схема виглядає так:

  • оцінка фахівцем предмета застави;
  • озвучування суми позики;
  • якщо клієнт погоджується з усіма умовами, то між сторонами підписується договір в декількох примірниках;
  • на руки видаються гроші.

Зазвичай договір укладається на місячний термін, після закінчення якого клієнт може пролонгувати співпрацю або ж повернути взяту суму кредиту з відсотками, що набігли. При поверненні кредиту та відсотків застава повертається. Схема співпраці з ломбардами прозора, проста і зрозуміла обивателю. А головна перевага полягає в тому, що від клієнта вимагається виконання двох умов:

  • бути повнолітнім;
  • при собі мати паспорт громадянина.

Залежно від місця звернення, займ може видаватися з різними умовами, на різний термін, також до позичальника можуть пред’являтися різноманітні вимоги, та й доступна сума кредиту може в істотному ступені варіюватися. Багато що залежить від цілей і потреб. З огляду на переваги конкретної кредитної організації, представляється можливим отримати бонуси і, в цілому, вдало викрутитися з боргової ями. Важливою перевагою ломбардних позик є те, що в разі якщо клієнт ломбарду не повертає кредит та відсотки, то він втрачає тільки предмет застави і нічого більше. Інша ситуація виникає при неповерненні банківського кредиту або кредиту МФО.В цьому випадку відсотки і пені будуть накопичуватися необмежений час і колекторські агентства, яким зазвичай продаються прострочені борги накладають обтяження на всі активи клієнта, включаючи частину житлоплощі.