Як швидко віддати борги

77

Гроші – це рішення багатьох проблем. І тут не посперечаєшся. Саме через брак фінансових коштів людина може ступити на слизький шлях. В результаті з’являються боргові ями, а як наслідок, затяжні депресії, сварки в родині і навіть розлучення з судовими позовами. Як вийти з боргів з мінімальними втратами? У цьому матеріалі ми спробуємо разом розібратися, як швидко віддати борги і забути неприємну ситуацію.

Набагато легше взяти фінансові кошти, ніж потім їх повертати. Це психологічно складно. Існує навіть така приказка: «Береш чуже, а повертаєш вже своє». Тому оперативно віддати гроші вельми складно. Людину переслідують стандартні побутові потреби і багато інших обставин. А якщо мова йде про кредит? В даному випадку все набагато важче: додатково накопичуються штрафи і пені, а це вже боргова яма, яка постійно збільшується. В результаті, грошей буде постійно не вистачати. Головне, не впадати у відчай: вихід із ситуації завжди є.

Продайте непотрібної речі. Напевно, у вас вдома є річ, яка не використовується, але має певну ціну. У багатьох стоїть побутова кухонна техніка, яку використовували пару раз і забули. У гаражі зберігається велосипед або ще якась начиння? Додайте оголошення на тематичних форумах. Це дозволить хоча б частково вирішити проблему.

Банки. Не всі фінансові кредитні організації йдуть на крок видачі грошей споживачам з поганою кредитною історією. Якщо ж у вас раніше проблем з банками не було, то шанси на успіх значно зростають. Якщо ви винні саме банку і бажаєте вирішити питання на місці, то можна рефінансувати борг або написати заяву на надання кредитних канікул. Також можливий шлях через суд, щоб «заморозити» нарахування пені, і як, наслідок, уповільнити зростання кредиту.

Мікрофінансові організації (МФО). На ринку існують спеціальні компанії, наприклад кредит без відмови від omoney.com.ua, які видають незначні суми під великий відсоток. Головна перевага полягає в тому, що немає потреби збирати пакет документів. Потрібна сума видається при наданні паспорта. Ніяких довідок з місця роботи, поручителів та інших паперів.

Друзі та родичі. Якщо трапилася неприємність, то можна звернутися на допомогу до найближчого оточення. На то і є вірні друзі, щоб допомагати один одному в складних життєвих ситуаціях. Однак далеко не у всіх буде можливість надати потрібну суму коштів.

Ломбард. Ще один спосіб, віддати борги, це звернутися до послуг ломбарду. У вас є золото, цифрова техніка, шуба або інша цінна річ? Під предмет застави гроші можливо отримати навіть в день звернення – на все буде потрібно не більше 20 хвилин. За допомогою закладеного майна можна легко і швидко вирішити тимчасові фінансові складнощі. Умови укладення договору в різних ломбардах відрізняються. Однак загалом схема виглядає так:

  • оцінка фахівцем предмета застави;
  • озвучування суми позики;
  • якщо клієнт погоджується з усіма умовами, то між сторонами підписується договір в декількох примірниках;
  • на руки видаються гроші.

Зазвичай договір укладається на місячний термін, після закінчення якого клієнт може пролонгувати співпрацю або ж повернути взяту суму кредиту з відсотками, що набігли. При поверненні кредиту та відсотків застава повертається. Схема співпраці з ломбардами прозора, проста і зрозуміла обивателю. А головна перевага полягає в тому, що від клієнта вимагається виконання двох умов:

  • бути повнолітнім;
  • при собі мати паспорт громадянина.

Залежно від місця звернення, займ може видаватися з різними умовами, на різний термін, також до позичальника можуть пред’являтися різноманітні вимоги, та й доступна сума кредиту може в істотному ступені варіюватися. Багато що залежить від цілей і потреб. З огляду на переваги конкретної кредитної організації, представляється можливим отримати бонуси і, в цілому, вдало викрутитися з боргової ями. Важливою перевагою ломбардних позик є те, що в разі якщо клієнт ломбарду не повертає кредит та відсотки, то він втрачає тільки предмет застави і нічого більше. Інша ситуація виникає при неповерненні банківського кредиту або кредиту МФО.В цьому випадку відсотки і пені будуть накопичуватися необмежений час і колекторські агентства, яким зазвичай продаються прострочені борги накладають обтяження на всі активи клієнта, включаючи частину житлоплощі.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!