Як поводити себе в клубі: корисны поради

509

 

Якщо ви перший раз прийшли в нічний клуб у Львові https://www.split.lviv.ua/night-club/night-club-about.html, вас чекає дивовижна пригода. Перше враження – це незнайома атмосфера, що розбурхує почуття, веселі люди, красива обстановка і рокітлива музика, яка змушує серце битися частіше, а підлогу і дзеркала – вібрувати.
Отже, як же виглядає нічний клуб? Традиційно танцювальний клуб складається з танцполу, бару і чіл-ауту. Головною частиною, безумовно, є танцпол, адже люди приходять в клуб саме для того, щоб потанцювати. Обов’язково є особливе місце, де сидять звукооператор і діджей. Воно може бути розташоване на узвишші або просто бути відгороджене від танцполу стінкою. Барів в нічному клубі може бути кілька.

Чіл-аутом називають спеціальне місце в клубі, обладнане кріслами або диванами. Там ви можете трохи відпочити від танців. Іноді під чіл-аут обладнають окреме приміщення, обставляючи його красивою меблями, обов’язково лежаками і динаміками, з яких ллється спокійна, тиха музика. Там можуть бути встановлені і горщики з живими рослинами.

Набір приміщень з танцполу, бару і чіл-ауту є стандартним, але власники нічних клубів дуже часто намагаються внести в нього різноманітність. В одному клубі головною визначною пам’яткою може бути свого роду художня галерея, в іншому – гігантський акваріум, в третьому – зал з батутами, кільцями і т. Д.

У деяких презентабельних закладах може бути VIP-зал, де мають право перебувати тільки найзаможніші клієнти. Робиться це для того, щоб багатії відчували себе винятковими і найбажанішими гостями, не змішуючись з основною масою відвідувачів.

Діджеєм називають музиканта-професіонала, який пише і зводить електронну музику і якого запрошують працювати в клуб, щоб він забезпечував музику для танцполу.

Кожен професійний діджей додає в свою музику «фішки» – так звані звукові ефекти, які є відмінною рисою його музики. Вони у всіх різні. Не існує діджеїв, які грають абсолютно однакову музику.

Саме навколо діджея крутяться і музика, і відвідувачі нічного танцювального клубу. Він є родзинкою будь-якої вечірки і заходи. Його роботу високо цінують і клієнти, і адміністрація нічного клубу.

Правила поведінки в клубах на корпоративних вечірках

Нічні клуби часто орендують різні солідні підприємства для того, щоб проводити в них свої корпоративні вечірки. Орендований може бути як весь клуб, так і кілька спеціально призначених для цього приміщень. Весь клуб орендується вкрай рідко.

Якщо ви отримали запрошення на корпоративну вечірку, вам необхідно дотримуватися таких правил:

  • начальство все знає і все помічає, навіть якщо вам здається, що шеф повернувся до вас спиною;
  • одягатися слід відповідно нагоди. Джинси, можуть бути, і будуть доречні на пікніку або дискотеці, але в даному випадку лише привернуть до вас несхвальну увагу;
  • Не заводьте розмов про свою роботу, адже ви, як і ваші колеги, прийшли на вечірку відпочивати. Всьому свій час;
  • постарайтеся не перебувати в центрі уваги, якщо, звичайно, це не передбачено розпорядниками заходи і вашої посадою;
  • корпоративна вечірка – невідповідний привід для того, щоб поговорити з начальником про надбавку до зарплати або про підвищення;
  • Не приставайте до колег з недоречним фліртом;
  • корпоративна вечірка вважається свого роду робочим заходом, тому не вживайте багато спиртного і тим більше не приймайте наркотики.

У нічних клубах ні в якому разі не можна бити посуд і ламати меблі, якщо тільки це не було узгоджено з адміністрацією в рамках проведення якогось заходу або конкурсу. У всіх інших випадках ви повинні вибачитися і оплатити завдані збитки.

Поправляйте зачіску акуратно. Якщо раніше робити це дозволялося тільки в жіночих кімнатах, то сьогодні ви цілком можете, не віддаляючись, прямо на очах у оточуючих скріпити волосся стрічкою або шпилькою. Зачісуватися при цьому вважається непристойним, адже волосся можуть потрапити в келих або тарілку, на одяг, обличчя або руки людини, з якою ви спілкуєтеся.

Багато років тому жінки могли підфарбовувати губи тільки в дамській кімнаті або ж ретельно прикривши їх серветкою. Сьогодні ви можете вільно дістати з сумочки дзеркальце і губну помаду або блиск і поправити макіяж. Проте вважається неприпустимим висипати на стіл або собі на коліна весь вміст сумочки (баночки, олівці, пензлики, тюбики і серветки) і починати «розфарбовувати» губи «по повній програмі», тобто обводити олівцем їх контур, накладати помаду і блиск.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!