Як обрати сервіс з доставки квітів

 

Споконвіку найкращим подарунком або знаком уваги вважалися квіти. Уособлення любові, молодості, весни і щастя, запашні букети високо цінувалися людьми всіх станів, царями і фараонами, ремісниками і купцями незалежно від віку і соціального статусу. І сучасні українці не є винятком. В даний час ринок рясніє величезною кількістю пропозицій, і квітковий бізнес дивує своїм масштабом. Часто клієнтам необхідна своєчасна доставка квітів, тому вибір надійного і перевіреного сервісу особливо важливий. Рекомендуємо звертатися в компанію Доставка квітів Київ, тут ви зможете підібрати той букет, який забажаєте.

Підбір компанії: що важливо

Кваліфіковані фахівці. Сервіс, який вам необхідний, обов’язково підбирає працівників, готових надати послуги максимально якісно. Букети в такій компанії будуть зібрані з любов’ю. Ви відчуєте красу і ніжність в букетах, увагу привернуть деталі: поєднання кожної квітки, підбір додаткових елементів, квіткова палітра приємна погляду. У такій композиції любов відчувається в кожній пелюстці.

Різноманітність пропозицій. Хороший сервіс здійснює швидку доставку квіткових букетів на будь-який смак. Ніжні тюльпани, скромні ромашки, повітряні півонії, строгі гвоздики з пряним ароматом, прекрасні гортензії, чарівні лілії, аристократичні кали, трепетні іриси, еустоми, гербери, альстромерії і, звичайно, всі сорти і різновиди троянд! Оригінальні композиції, представлені у вигляді букетів, квіткових кошиків різного розміру, навіть букетів в коробках здатні порадувати найбільш прискіпливого клієнта і викликати посмішку навіть на похмурому обличчі.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Відповідність події. У сервісі, який ви шукаєте, за бажанням замовника може бути зібраний квітковий мікс з різних квітів або монобукет на будь-яке свято. Це може бути композиція, що складається з 101 червоної троянди, 25 найніжніших білих лілій або 51 тюльпан всіх можливих кольорів і відтінків. Можливо більше 1200 різних варіантів прекрасних квіткових композицій.

День Народження, 8 березня, 1 вересня, весілля, ювілей, романтична вечеря при свічках або просто зворушливий знак уваги – для всіх цих важливих для замовника подій флористи підберуть відповідну композицію, допоможуть визначитися з формою і змістом букета. Але що дійсно важливо, так це первозданна свіжість квітів. Відомо, що злегка зів’яла квітка втрачає свою чарівність і початковий аромат, але даний сервіс виключає подібну можливість.

Хороші відгуки. Якщо потрібно звернутися до сервісу, зазвичай переглядають відгуки клієнтів і роблять відповідний висновок. Задоволені замовленням клієнти будуть залучати нових замовників. Повторне замовлення в фірмі, яка має досвід і надійні гарантії буде правильним рішенням.

Вартість продукції. Якісна композиція з квітів буде мати середні ринкові параметри ціни, так як послуги сервісу користуються великим попитом. Причому, ціни художніх композицій на 30% нижчі, ніж в квіткових магазинах роздрібної торгівлі. Доступні ціни пояснюються відсутністю дорогого приміщення і великим об’ємом закупівлі (що, в свою чергу, є наслідком швидкого товарообігу і великою кількістю замовлень при постійно зростаючій популярності).

Зручний сервіс і гарантії. Поважаюча себе компанія буде мати багато імпортерів з різних країн, надає сервіс з онлайн доставкою, дає гарантії. Одним з основних переваг таких організацій є оперативна поставка букетів за адресою. Час здійснення замовлення від 45 до 90 хвилин, чим менше, тим краще для клієнта. Але багато в чому це залежить від місця розташування об’єкта.