Як обрати машину для вантажоперевезень?

149

Вантажоперевезення – це прибутковий бізнес, тому багато людей переходять в дану сферу, щоб заробити гроші і спробувати свої сили в новій справі. На самому початку перед водієм встає питання, як обрати машину для вантажоперевезень. Вибір автотранспорту безпосередньо залежить від того, який вантаж буде перевозитися.

Щоб відповісти на це питання,  необхідно орієнтуватися на автомобільний ринок. Підбирати машину для перевезення вантажів movex.kiev.ua потрібно відповідально з урахуванням декількох параметрів:

  • місткість і тоннаж;
  • наявність спеціального обладнання і конструкцій для дбайливого транспортування вантажів;
  • країна-виробник і доступність запчастин;
  • технічний стан;
  • наявність відповідної категорії для керування транспортним засобом;
  • вартість.

Якщо коштів для покупки нового ТЗ досить, то можна придбати великотоннажну машину. Особливою популярністю користуються вантажівки Scania P360, Volvo FH-12, Man TGS, Volvo F-10, F-12, Man 8.163 і інші. Навіть підтримані машини при своєчасному технічному обслуговуванні відмінно справляються з поставленими завданнями. Вони відрізняються хорошою місткістю, а деякі моделі обладнані спеціальним обладнанням, яке підтримує оптимальний для зберігання товару температурний режим.

Що краще – Газель чи велика вантажівка?

Для початківця водія варто звернути увагу на саме маневрене і бюджетне вантажне авто – Газель. Якщо вам цікаво, як обрати Газель для вантажоперевезень, то віддавайте перевагу новим машинам. Бу транспорт часто ламається, а це зажадає додаткових вкладень. У маневрених автомобілів є і переваги, які полягають в простоті управління і відсутності необхідності отримання спеціальної кваліфікації.

Довгоміри обладнані кабінами, в яких можна відпочити і слідувати по маршруту в комфортних умовах. Машини ГАЗ ідеальні як робочий інструмент, якщо ви хочете займатися переїздами, міжміськими перевезеннями. Якщо власних коштів на покупку нової машини немає, то в цьому випадку можна скористатися послугою оренда транспорту в компанії, що займається перевезеннями.

Крім того, можна влаштуватися водієм в транспортну компанію, яка займається вантажоперевезеннями. Це відмінна можливість уникнути великих витрат і вивчити професію вантажоперевізника.

Прокоментуєте?