Як не дати себе обдурити в чорну п’ятницю: поради експертів

До чорної п’ятниці залишилося всього нічого. Як підготуватися до глобального розпродажу і не попастися на виверти нечесних продавців, переживши цей день без істотних фінансових втрат?

  • Заздалегідь виберіть те, що хочете купити
  • Перед покупкою перевірте ціну товару
  • Дивіться уважно, що купуєте
  • Товар, куплений на розпродажу, можна повернути
  • Зверніть увагу, у кого купуєте
  • Не поспішайте з покупкою

Заздалегідь виберіть те, що хочете купити

Експерти впевнені, так ви не витратите більше, ніж запланували, і виберете товар з реальною знижкою. За кілька днів до чорна п’ятниця 2021 Україна ціни на товар часто штучно завищуються, а якщо вибрати товар і подивитися інформацію про нього заздалегідь, легко можна побачити, скільки річ реально втратила в ціні.

Перед покупкою перевірте ціну товару

Якщо покупка спонтанна, пробийте вартість товару в інтернеті. Якщо цифра на ціннику в кілька разів вище середньої ціни на цей товар – вас намагаються ошукати.

Дивіться уважно, що купуєте

Більшість продавців в чорну п’ятницю намагаються збути з рук старий або неякісний товар. Перш ніж зробити покупку, подивіться, чи варта шкурка вичинки.

Товар, куплений на розпродажу, можна повернути

Іноді продавці відмовляються оформляти повернення товару, який був куплений на розпродажу. Це порушення закону. Будь-яку покупку можна повернути протягом чотирнадцяти днів, крім тих, для яких повернення не передбачене законами України.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Зверніть увагу, у кого купуєте

Напередодні чорної п’ятниці активізуються шахрайські сайти, з’являються точні копії популярних сайтів. У кращому випадку вони продадуть вам вироби незрозумілої якості. У гіршому – зникнуть з вашими грошима, а товар ви так і не побачите. Щоб переконатися, що перед вами не дубль сайту, завжди перевіряйте адресу сторінки, іноді від оригінального його відрізняє всього пара букв.

Не поспішайте з покупкою

Як це не парадоксально звучить, але справжні знижки часто бувають після чорної п’ятниці, коли продавці розуміють, що не змогли розпродати все, що планували.