Як купити найдешевший квиток на літак

Як купувати квитки на літак  дешевше і значно на цьому економити, навіть якщо ви мандрівник з великим стажем. Ми зібрали в одній статті хитрощі, способи і інструменти, щоб ви могли дуже істотно збити ціну авіаквитків в своїй найближчій поїздці. Напрямок значення не має: ці поради підійдуть для планування поїздок куди завгодно.

  1. Шукайте квитки через метапошуковики

Як не дивно, до цих пір мало хто розуміє різницю між ціною квитка в метапошуковику і, скажімо, агентстві або авіакомпанії. А вона досить істотна.

Наприклад, агентство отримує ціни від авіакомпаній і / або систем бронювання, додає щось зверху і продає нам з Вами. Націнки кожен учасник ринку ставить, як йому подобається.

Агентства продають для авіакомпаній дуже багато квитків і умови у них нерідко навіть приємніші, ніж у самих перевізників. Тому купувати на сайті авіакомпанії, як першоджерела ціни, має сенс далеко не завжди.

Метапошуковик же займається тим, що отримує дані від всіх (агентств, авіакомпаній і систем бронювання), порівнює їх і видає результати з посиланнями на джерела.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Так, один з найпопулярніших метапошуковиків – Aviasales – шукає і знаходить найбільш дешеві авіаквитки в 728 авіакомпаніях, 200 авіакасах і 5 системах бронювання. За замовчуванням в результатах пошуку на першому місці стоїть найбільш дешева пропозиція.

  1. Використовуйте Календар низьких цін

Зручна і дуже популярна функція у Aviasales. Допомагає, знаючи потрібний напрямок, дуже швидко відшукати дати з найбільш привабливими цінами.

Якщо напрямок не знаєте, то можна залишити в формі пошуку фразу за замовчуванням «Будь-яка країна» і натиснути «показати ціни» – система видасть найбільш дешеву пропозицію з наявних в базі.

  1. Встановіть собі мобільний додаток [дуже важливо!]

Стежити за кращими цінами ще зручніше, коли у Вас встановлено мобільний додаток від Aviasales. До речі, за даними пошукача він встановлений на кожному 8-му смартфоні в Україні. І якщо його досі немає у Вас, то, можливо, це і є та причина, по якій всі дешеві авіаквитки «пролітають» повз.

Але є ще один трюк, про який в більшості своїй не знають навіть активні користувачі програми.

Щоб знайти кращу ціну, після установки програми спробуйте виконати пошук за бажаним напрямом. А поки система шукає, натисніть «Додати в обране». Після цього Ви будете отримувати повідомлення на телефон по потрібному маршруту кожен раз, коли ціна буде змінюватися.

Таким чином, будете серед перших, хто дізнається про новий розпродаж, і зможете викупити квиток найдешевше.