Як купувати одяг в американських магазинах

real-05e5e5c9-8838-4d2b-b74a-7a258afd2aa3

Вам не подобається асортимент одягу в Україні? Не можете підібрати собі щось якісне та оригінальне? Тоді вам варто дізнатись, як замовляти товари з Америки. В американських інтернет-магазинах представлений найширший асортимент продукції за доступними цінами, якість якої значно вища, ніж у китайського або турецького ширвжитку. І, що найголовніше — покупка товарів у США не викличе у вас жодних труднощів. Бажаєте дізнатися, як купувати одяг в Америці? Тоді познайомтеся із нашою статтею.

Перше, що треба знати: всі товари, які продаються в США, проходять контроль якості. Вони шиються на ліцензійних заводах з оригінальних матеріалів. Саме тому якість американського одягу та взуття значно вища за китайську. Джинси зі США можуть носитися по 5-7 років, взуття витримуватиме високі навантаження тощо. По-друге, в Америці дуже широкий асортимент товарів. Багато виробників працюють виключно на місцевий ринок, тому в іншому світі ви просто не знайдете цих речей. Одяг з Америки справді якісний, оригінальний і недорогий.

Як робити покупки

Спочатку рекомендуємо вам виміряти параметри свого тіла. Важливі показники — зріст, вага, об’єм грудей, талії, плечей та стегон. Для покупки взуття потрібно знати довжину своєї ступні. Запишіть ці параметри та переведіть їх у дюйми. Для цього отримані значення потрібно просто поділити на 2,54

Наступний етап — вибір відповідних магазинів. У США діє понад 1000 порталів, на яких можна купити одяг онлайн. Ми рекомендуємо користуватись великими мультибрендовими магазинами. У них представлений широкий вибір та проводяться регулярні знижки, завдяки чому ви зможете добре заощадити. Нагадаємо, що в США часто відбуваються розпродажі на великі свята: Різдво, День Незалежності, Новий рік, 14 лютого тощо. На них можна чудово заощадити та оновити свій гардероб за 200-300 доларів.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Доставляння із США: особливості

Практика показує, що більшість американських магазинів не надсилають замовлення до країн третього світу. Але це обмеження можна легко оминути. Достатньо просто скористатися послугами мейл-форвардингової компанії EasyXpress. Вона візьме на себе всі питання, пов’язані з доставкою товарів із США, а ви просто будете займатися покупками. Розберемося, як це працює.

Компанія EasyXpress має перевалковий склад, розташований у штаті Делавер. Він є безподатковим, тому жодних зайвих платежів вам робити не доведеться. При реєстрації на сайті ви отримуєте адресу комірки на складі. На неї ви й робитимете покупки. Схема роботи досить проста:

  1. Реєстрація на EasyXpress, отримання адреси для здійснення покупок.
  2. Вибір відповідного магазину та товарів. Реєстрація на сайті, внесення американської адреси.
  3. Оплата за допомогою банківської картки або PayPal.
  4. Отримання трек-номера від продавця. Його потрібно зареєструвати на сайті EasyXpress. Після цього ви зможете керувати посилкою.
  5. Отримання замовлення в Україні. Забрати його можна у відділеннях Нової Пошти чи у київському офісі.

Як бачите, схема прозора та доступна. При цьому в ній немає жодних ризиків: товари можна застрахувати та відстежувати протягом усього маршруту. Компанія працює на ринку доставки не перший рік і має тисячі позитивних відгуків, тому ми рекомендуємо вам працювати саме через неї.