Доставка посилок із Чехії від сервісу NP Shopping

Замовлення товарів з-за кордону дозволить придбати досить ексклюзивну та незвичайну продукцію. Деякі категорії відсутні в Україні, тому замовлення з інших країн є відмінним способом задовольнити свої потреби. До покупки доступна електроніка, одяг, різні прилади та пристрої, товари для дому і багато іншого.

До того ж торгові майданчики за кордоном часто пропонують акції та оригінальні розіграші, тому товари можна придбати зі знижкою до 90%. Для компанії NP Shopping доставка з чехії не стане проблемою. Сервіс пропонує вигідні умови взаємодії, оптимальні тарифи, а також гарантію не лише доставки, а й збереження товару у первинному стані без пошкоджень та інших впливів.

Як користуватись сервісом?

Процедура співробітництва полягає у проходженні кількох етапів:

  1. Реєстрація на сайті NP Shopping;
  2. Отримання міжнародної адреси для доставки;
  3. Покупка в режимі онлайн на отриману адресу;
  4. Управління посилкою;
  5. Отримання замовлення в Україні.

Заздалегідь можна оцінити вартість доставки, скориставшись калькулятором на сайті. Там можна вказати не тільки Чехію як джерело покупки, а й багато інших країн. Також вказується вага відправлення, сума замовлення та міжнародна експрес-доставка. За підсумком клієнт отримує загальну суму оплати. При оформленні замовлення на іноземних сайтах потрібно лише вказати міжнародну адресу доставки та провести олпату.

Коли замовлення має сумарну вартість понад 150 євро, тоді необхідно сплатити мито у розмірі 10%, а також ПДВ розміром 20% від суми товарів разом із митом. Додатково оплачуються компанії НП Глобал у розмірі 3% за брокерські послуги. Серед інших країн для доставки потрібно виділити США, Велику Британію, Німеччину, Італію, Іспанію, Францію, Польщу та Туреччину. Тепер шопінг набагато ближчий, ніж здається.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Переваги сервісу NP Shopping

Очевидна вигод при купівлі – перша й головна перевага не тільки сервісу, а й усієї витівки купувати товари за кордоном. Деякі товари продаються безпосередньо від виробників, відповідно ціна нижча, якщо порівнювати з посередниками та різними магазинами сумнівного походження в Україні.

Внутрішній сервіс доставки є гарантом надійності. Цим займається компанія «Нова Пошта Глобал», яка пропонує акуратність у роботі та доступні ціни. На всіх етапах взаємодії є можливість отримувати консультації та рекомендації від менеджерів. Вони знають, де зробити акцент і на що звернути ключову увагу.