Догляд за фруктовим садом

127

Довгі роки для прикраси присадибних ділянок використовувалися декоративні рослини. В даний час все частіше, обдумуючи ландшафтний дизайн дачної ділянки, люди вирішують розмістити на ньому плодові дерева.

Це дуже розумно, тому що це не тільки красиво, але і корисно. У вас щороку буде доступ до вільних від різних домішок фруктів і ягід.

Деякі бояться використовувати такі дерева у себе на дачі, оскільки за ними потрібен ретельний догляд. Це так! Але всі праці врешті-решт будуть винагороджені.

Дуже часто впроваджуючи плодові дерева в ландшафтний дизайн ділянки, люди стикаються з проблемою його догляду.

В такому випадку допоможе старий англійський формальний стиль. Його особливість в обгородженні саду або його доповненні хвіртками, арками або прорізами. Всі ці елементи декору доповнять дизайн ландшафту дачі, при цьому у вас не виникне проблем з побілкою і обрізанням дерев.

Якщо ви все ж хочете застосувати пейзажне планування саду, в такому випадку вам допоможе впровадження фруктового саду в готовий дизайн ділянки. У такому випадку наявність фруктових дерев тільки доповнить декор.

Розташування фруктових дерев на вашій ділянці буде залежати від того, на чому саме ви захочете акцентувати увагу. Якщо дерева – це головний елемент, то і їх кількість має бути відповідною, а всі інші елементи декору відповідати концепції фруктового саду.

Під час планування дизайну з використанням плодово-ягідних рослин необхідно враховувати колірні рішення, оскільки це дуже важливо в період цвітіння.

Крім того важливим і трудоємким є догляд за травяним покриттям у саду. Тут вам стане в нагоді https://pokos.kiev.ua/obsluzhivanie-uchastka.html

Для декору арок і огорож використовують плодові ліани і виноград, які стануть чудовою прикрасою і подарують вам смачний урожай.

Дуже популярним останнім часом стає створення саду на терасованій ділянці. При цьому кожна з терас відрізняється, одночасно доповнюючи одна одну.

При посадці фруктових садів пам’ятайте про регулярність стилю. Необхідно приховувати або маскувати стовбури дерев. Живоплоти і кам’яні стіни допоможуть в цьому. Також доповнити композицію з плодово-ягідних рослин можуть бордюри, прикрашені декоративними рослинами.

Правильно оформлена дачна ділянка з використанням фруктових дерев буде не тільки радувати ваше око, але приносити корисні вітаміни для вашого організму

Прокоментуєте?