Букмекерська контора Фавбет — зручна платформа для легальної гри

Українська компанія Favbet приймає ставки на спорт з 1999 року. Перший її офіційний сайт розпочав роботу у 2001-му. Сьогодні букмекерська контора Фавбет — це велика міжнародна мережа, послугами якої користуються понад 3 млн гравців по всьому світі. В Україні організація працює за ліцензією КРАІЛ, тобто є абсолютно легальним оператором. До речі, наразі таких закладів в країні лише три.

Сайт пропонує гарний вибір азартних розваг. Щоденна ігрова лінія нараховує сотні подій з десятків видів спорту та кіберспорту. Для найцікавіших ринків розпис особливо детальний. Ставку можна зробити як до початку події, так і після старту змагання (Live). Крім букмекерського розділу, на сайті є казино — столи зі справжніми дилерами та ігрові автомати. Ці послуги теж надаються згідно з ліцензією КРАІЛ. Авторизовані клієнти мають змогу брати участь в турнірах, претендувати на джекпоти та отримувати бонуси по акціях.

Зареєструватися в букмекерській конторі Фавбет може кожен громадянин України, якому виповнився 21 рік. Також клієнт має підтвердити, що у нього відсутня ігрова залежність і він не перебуває у списках осіб з обмеженим доступом до азартних ігор на гроші. Для відкриття облікового запису достатньо номера мобільного, електронної пошти та пароля. В особистому кабінеті потрібно надати додаткову інформацію про себе та пройти верифікацію. Завершальним кроком перед грою стане поповнення балансу й активація вітального промокоду (за бажанням).

Як скачати Favbet на мобільний пристрій

Враховуючи різкий зріст популярності гри через мобільні пристрої, БК пропонує клієнтам зручний додаток. Встановити програму можуть усі користувачі девайсів на iOS та Android. Технічні вимоги мінімальні, проблеми можуть виникнути хіба що у випадку дуже поважного віку телефона. Перед тим як скачати Favbet для ОС Андроїд, потрібно зняти заборону на інсталяцію файлів із заборонених джерел. Це можна зробити в налаштуваннях безпеки. Наступні кроки:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  1. Зайти на сайт букмекера з мобільного.

  2. Знайти посилання на додаток, прокрутивши головну сторінку вниз.

  3. Вибрати потрібну версію програми.

  4. Завантажити файл на смартфон.

  5. Дати дозвіл на інсталяцію та обробку окремих персональних даних.

  6. Відкрити додаток після встановлення та авторизуватися.

Перед скачуванням Favbet для iOS додаткові налаштування не потрібні. Файл знаходиться в офіційному магазині App Store, тому система без проблем дозволить його інсталяцію. На потрібну сторінку користувач зможе потрапити за прямим посиланням з сайту букмекера.

Якщо клієнт встановив додаток, не маючи облікового запису, він може зареєструватися прямо там. При наявності акаунта потрібно авторизуватися за допомогою своїх логіна та пароля. Повторна реєстрація з використанням сторонніх персональних даних вважається грубим порушенням, яке у більшості випадків карається забороною на відвідини закладу.