Білінгвальне навчання – шлях в інтелектуальний світ

Білінгвальне навчання – це напрямок освіти з багатомовним навчанням, викладанням предметів двома, трьома мовами та більше. Найчастіше двома мовами. В першу чергу – це шлях у культурний та інтелектуальний світ, а також подолання мовного бар’єра в багатонаціональному класі, накопичення мовного досвіду, розширення світогляду у суспільстві. Англомовні молодші школи стають більш поширені в Україні через те, що знання англійської мови все більше стає необхідністю в сучасному світі.

Переваги білінгвальної освіти

Рівень розвитку учнів, які навчаються в білінгвальній школі, значно підвищується, ніж в їхніх ровесників. В цих дітей більш розвинена пам’ять, увага, креативність, мислення. Учні, які навчаються в білінгвальних класах згодом зможуть вільно спілкуватися та мислити тими мовами, якими викладалися предмети.

В майбутньому білінгвальне навчання допоможе здобути вищу освіту іноземною мовою, при цьому не втратити зв’язок з рідною мовою. Адже вільне володіння кількома мовами дає набагато більше в житті перспектив на успішне життя, роботу та подолання труднощів, які виникають у не простому світі. Учні стають більш толерантними, комунікабельними, гнучкими, не губляться в тій чи іншій ситуації. Мають безліч можливостей працювати за кордоном, адже завдяки володінню різних мов, відкривається більший спектр професій.

На сьогодні, білінгвальна освіта дуже популярна в Україні. Особливо, паралельне вивчення української та англійської мов. Знання англійської мови є обов’язковим предметом для вступу до багатьох вищих навчальних закладів України й тим більше за кордоном

Тільки в Києві нараховується понад 100 білінгвальних шкіл або шкіл з білінгвальними класами та близько 80 англійських шкіл.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал