Бездепозитний бонус за реєстрацію – що таке бездепозитний бонус?

Бездепозитний бонус – це безкоштовна пропозиція для клієнтів букмекерів. Вона надходить без поповнення рахунку: потрібно лише зареєструватися і верифікувати або виконати іншу умову букмекера.

Часто нові клієнти контори не отримують депозитів. Такі пропозиції замінюють звичні бонуси за перший депозит. Як правило, гравцям необхідно зареєструватися через мобільний додаток або активувати промокод.

Бездепозитні бонуси існуючим гравцям даються рідше. Для цього їм необхідно ввести промокод в особистому кабінеті або укласти серію успішних ставок на конкретну подію. Також зареєстровані користувачі отримують бонуси без депозиту на дні народження або інші свята. Як правило, такі нарахування відправляються у вигляді фрібету.

Як відіграти, отримати бездепозитний бонус – стандартні умови

<p>Букмекерські контори готують умови для отримання бездепозитного бонусу. Вони можуть відрізнятися в деталях, але загальна механіка, як правило, однакова. Наприклад, щоб не отримати депозит, процедура для нового клієнта буде наступною.

  • Відкрийте веб-сайт або додаток букмекера. Обов’язково зверніть увагу на те, чи важлива платформа, на якій буде видаватися бонус. Це зазначено в правилах.
  • Зареєструватися. Для цього вводять всі необхідні особисті дані.
  • Верифікуйте свій аккаунт, завантаживши скани документів і селфі з першим розворотом паспорта.
  • Введіть промокод, якщо він вказаний у правилах. Отримайте бонусні кошти.

Ознайомтеся з додатковими умовами та положеннями. Наприклад, який статус підтвердження повинен отримати рахунок, щоб вам надали бездепозитний рахунок.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

На цьому все. Якщо ви вже є клієнтом, то вам потрібно буде активувати промокод, брати участь в акціях або укладати серію ставок на обрані турніри.

Тепер бездепозитний бонус потрібно відігравати за встановленими правилами. Для цього зробіть одну або кілька ставок за встановленими правилами.

Виграш, отриманий без депозиту, перераховується на основний рахунок гравця. Звідти його можна вивести на будь-яку платіжну систему або залишити гроші для подальших ставок на сайті букмекера.

Також важливо пам’ятати, що бонус повинен бути відіграний на певній платформі. Наприклад, часто заборонено відігравати без депозиту, отриманого в мобільному додатку в десктопній версії сайту.