Як вибрати чоловічі вітаміни правильно?

116

Якщо порівнювати кількість наукових публікацій, присвячених питанням жіночого здоров’я, то їх буде в усьому світі набагато більше, ніж аналогічних праць, присвячених чоловікам. І це зрозуміло і обгрунтовано. Жінка відчуває більші гормональні навантаження, ніж чоловічий організм. Ні з чим не зрівняється по напруженості період вагітності та пологів. У чоловіків не існує таких гостро виражених критичних періодів, але чоловічий організм відчуває високе навантаження постійно, і при цьому він не захищений естрогенами, як жінки, від ранніх судинних катастроф – інфарктів та інсультів. У чоловіків, на відміну від жінок, більш розвинена м’язова маса, а їх роль в появі на світ здорового потомства нітрохи не менше, ніж у жінок. Яким чином можна підтримати належний рівень чоловічого здоров’я, не застосовуючи лікарські препарати? Чи існують які-небудь вітаміни і мінеральні комплекси, які показані до прийому при певних чоловічих проблемах, і здатні цілеспрямовано їх вирішувати?

Правильне харчування людини спільно зі здоровим способом життя є основою тривалої і активного життя. Раціон повинен бути якомога більш різноманітним, містити в собі максимум вітамінів, мінералів, білків, жирів і вуглеводів. Ці сполуки необхідні абсолютно кожній людині, чоловіки при цьому не виняток. Подібні засоби потрібні в тому числі і чоловікам різного віку особливо, коли організм починає давати певні збої.

Незважаючи на те, що чоловіки – це сильна половина людства, їм теж потрібно стежити за власним здоров’ям. Якщо ж забезпечити правильне харчування не виходить, то доводиться вдаватися до різних вітамінних комплексів. В аптеках aptekar.ua і спеціалізованих магазинах представлений широкий асортимент подібних засобів. Однак перед придбанням будь-якого складу обов’язково потрібно проконсультуватися з фахівцем, щоб він схвалив ваш вибір, розповів про протипоказання і можливі побічні ефекти.

Дані препарати призначені для різних вікових груп, до того ж, норма споживання безпосередньо залежить від інтенсивності фізичного навантаження, віку, індивідуальних особливостей організму. Якщо людина регулярно займається спортом, то її тіло буде потребувати великої кількості енергії. Заповнити її обсяг можна за допомогою препаратів, що містять в собі збільшену кількість цинку, магнію, кальцію, а також різних амінокислот. У зрілому віці слід приділяти більше уваги серцевій діяльності, яку можна стимулювати за рахунок калію, фосфору, вітамінів С, А і групи В.

Багато представників сильної статі після 30 років не просто ведуть активний спосіб життя, а й будують кар’єру, ростять дітей, через що у них в значній мірі скорочується час сну, зате збільшуються фізичні та психологічні навантаження. Звичайно, організм розрахований на подібне і реагує на стресові стани далеко не відразу. Зате, якщо не приділяти своєму здоров’ю уваги, в кінцевому підсумку можна зіткнутися з неприємними і навіть плачевними наслідками, тому його необхідно підтримувати.

Тому до підбору вітамінів і біодобавок потрібно підходити вкрай уважно.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!