Заміна подушок безпеки своїми руками

380

 

Безпека є важливою, і подушки безпеки відіграють дуже високу роль в ній. Тут ми обговоримо, як їх замінити. Доводиться це робити або через несправність, або через те, що аварія вже траплялася, подушки вистрелили і тепер потрібно поставити нові.

Багато водіїв упевнені, що подушки спрацюють навіть при легкому зіткненні, але по факту вони будуть спрацьовувати тільки при жорсткому зіткненні при швидкості вище 30-ти км/год. Суть в тому, що присутні негативні датчики, які як раз і контролюють постріл.

Взагалі весь механізм являє собою велику кількість датчиків, тому у вас не вийде замінити тільки тканину, доведеться міняти деякі датчики.

Якщо ви непогано розбираєтеся в автомобілях, а головне в електроніці, то можете цим зайнятися, але якщо знань мало, то краще зверніться в сервіс Airbag-Service.com.ua. Справа в тому, що вам доведеться працювати з датчиками і займатися прошивкою.

Також вам знадобитися прошити бортовий комп’ютер, який запам’ятовує удар і зберігає його в своїй пам’яті. У деяких моделях КПП стає в аварійний режим, а деякі прошивають тільки для того щоб на вторинному ринку сказати, що машина не бита.

Ми поговоримо про заміну передніх подушок, які найчастіше спрацьовують при ударі спереду або ззаду. Такі види аварій виникають найчастіше і тому ми обговоримо саме цей вид подушки.

Міняти на кермі не так складно, але перед цим потрібно від’єднати клеми від акумулятора.

В іншому випадку бортовий комп’ютер запише помилку. Ваше завдання зняти центральну частину рульової колонки, від’єднати всі контакти і зняти подушки, а тому встановити нову в зворотному порядку.

Як міняти пасажирську подушку. Тут все трохи складніше, справа в тому, що у більшості автомобілів подушка знаходиться за панеллю торпедо. Найчастіше після пострілу псується обшивка. На деяких авто система кріпиться до рами авто і для заміни доводиться знімати панель торпедо.

Перше що потрібно зробити це зняти кожух з керма і зняти подушки, навіть якщо вона в справному стані. Також необхідно відкрутити кріпильний болт і зняти саме кермо. Після над педалями можна побачити ще кілька болтів, їх теж необхідно відкрутити, це дасть вам можливість дістатися до центральної консолі.

Далі вам необхідно відщепнути засувки за допомогою викрутки на центральній консолі. Це допоможемо вам зняти штатну магнітолу і все інше. Після від’єднання цього всього ви зможете зняти панель торпедо, але робити це потрібно акуратно.

Якщо ж панель була пошкоджена, а на деяких авто так буває, то на жаль вам доведеться поміняти панель. В даному випадку ми розберемо тільки заміну подушки, якщо панель при цьому ціла. Знімати панель необхідно акуратно для того щоб не пошкодити її, кріплення і саму подушку. Якщо у вас іномарка, то кріплень буде дуже багато, простежте за цим.

Робити бажано все в гаражі з освітленням, так як процедура це не швидка, іноді доведеться витратити пару днів. Також ще варто пам’ятати, що після аварії у вас є пошкодження кузова, які теж треба виправляти, але про це пізніше.

Пам’ятайте, швидше за все вимагають ремонту ремені безпеки, лобове скло і ще деякі деталі автомобіля.

Ваше завдання зняти відключити всі відповідні дроти і демонтувати сам механізм. Потім потрібно поставити все нове, але в зворотному порядку. Але варто пам’ятати, що не варто лізти, якщо ви не розбираєтеся в автомобільній електроніці.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!