Якої ширини купити ліжко?

351

Ліжко може стати і безкоштовним спа-салоном, і капсулою краси, і масажним столом одночасно. Але головна його функція – забезпечити вам здоровий повноцінний сон, який додасть сил, бадьорості і який на ранок не дасть вам ще більшої втоми, ніж увечері. Один із секретів вибору зручного ліжка криється в його ширині.
Плануючи купівлю, кожна людина замислюється, якої ширини купити ліжко. Якщо немає обмеження в просторі спальні, питання іноді викликає труднощі. Тут ми поговоримо про три види ліжок і розповімо, які розміри підійдуть під конкретні потреби. Придбати ліжка усіх трьох типів можна тут: https://www.kult-mebeli.com.ua/krovati
Ліжка на 1 людину – це моделі шириною від 70 до 100 см. Як правило, на найвужчому варіанті комфортно спатиметься підлітку, а на більш широкому – людині середньої статури. Якщо у вас є можливість, спробуйте лягти на ліжку на спину, зігнувши руки в ліктях і склавши долоні на грудях. Зручна для вас 1-спальна ширина не дозволить ліктям звисати з краю матраца.
1,5 спальне ліжко більш популярні в якості ліжка на 1 людину і, що зрозуміло, більш комфортне. Ширина «полуторки» становить 100 – 140 см. Найпопулярніша полутороспальна ширина – 120 см. Таке ліжко добре підходить для людини міцної статури, яка звикла спати сама.
Щоб вибрати відповідний 1,5-спальний варіант, радимо скористатися прийомом з ліктями з попереднього розділу. І навіть якщо ви знаходите комфортним ліжко шириною 100 см, ми радимо трохи подумати: чи дійсно вам буде достатньо місця для того, щоб відчувати себе вільно і розкуто у власному ліжку?
Варіації розмірів 2-спальних ліжок – найбільші. Спальне місце на двох, відповідно до стандартів, починається зі 140 см і йде в нескінченність. У цьому проміжку найпопулярнішими залишаються 2-х спальні моделі 160 (стандарт двуспалка), 180 (Qween size) і 200 см (King size).
Щоб уявити собі габарити останніх двох ліжок, згадайте поняття «королівське ложе». Перевагою двоспальних ліжок шириною понад 180 см є майже повна незалежність двох сторін матраца і те, що двоє сплячих можуть мати у своєму розпорядженні мінімум 90 см особистого простору вночі і ніяк не стикатися з тим, хто лежить поруч.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!