Як зберегти чоловіче здоров'я: не варто зловживати парилками і навантаженнями

Чоловіки запевняють, що втрата ерекції – це все одно що смерть. А первинна статева ознака, за їх одностайним запевненням, – їх друге серце. Ми розібралися, як зберегти це серце сильним і здоровим.
Не допускайте карієсу і тонзиліту
Хронічний запальний процес, до якого ведуть будь-які інфекційні захворювання, погіршує кровопостачання органів малого таза. Оскільки уражається ендотелій – внутрішній шар судин, і вони вже набагато гірше справляються з транспортуванням крові, а разом з нею – корисних речовин і кисню. Це погіршує стан тканин ще більше, так як в умовах гіпоксії розмноження хвороботворних агентів посилюється. А адже механізм ерекції – це перш за все збільшення наповнення судин статевих органів певною кількістю крові. Детальніше на цю тему можете дізнатися на сайті bilyak.com.ua.
Тому варто ретельно обирати партнерок для сексу, а якщо вони у вас непостійні, або якщо ви не впевнені в стані їх здоров’я і проходженні своєчасних обстежень – потрібно обов’язково використовувати презерватив.
В жодному разі не можна допускати розвитку хронічного тонзиліту, карієсу і інших вогнищ розмноження бактерій. Адже вони можуть з током крові переміститися в статеві органи, і створити хронічне запалення і в них.
Також можуть викликати запалення грип та інші вірусні інфекції, послабивши імунітет і давши зелене світло патогенним мікроорганізмам. Адже в кожному з нас вони живуть, тільки їх зростання стримується імунною системою, а при хворобі (будь-якій) він може не впоратися з усіма завданнями відразу
Не повинно бути перевантажень
Ви не повинні хронічно валитися з ніг. Ерекція – це енерговитратний процес: чоловік під час статевого акту втрачає стільки енергії, як ніби розвантажив тонну піску. Тому регулярна мегавтома також може порушити потенцію.
Не допускайте не тільки фізичних перевантажень, але і психічних. Безумовно, в групі ризику насамперед чоловіки, що мають різного роду неврологічні захворювання (зараз або в минулому: скажімо, пережили травму хребта або інсульт), але позбутися потенції можна і при хронічних стресах і недосипі. Адже в такому випадку буде порушена передача нервових імпульсів з підкірки головного мозку (органу, що видає команди іншим частинам тіла) в кавернозні тіла – структурну одиницю еректильної тканини. І нестача сну – це, мабуть, провідний механізм порушення роботи центральної нервової системи. Адже наслідки будь-яких переживань мозок здатний усунути (хоча б частково), якщо достатньо відпочиває вночі: тільки під час сну відбувається його повноцінне “переформатування”, коли він самовідновлюється і “перемелює” інформацію.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал