Як правильно обрати одяг чоловіку. Три золотих правила

Більшість представників прекрасної статі (а під прекрасною статтю ми маємо на увазі, зрозуміло, чоловічу) відносяться до походів по магазинах якщо не з жахом, то з побоюванням. Що природно: чисте приміщення, набите одягом, світлом і музикою не може не турбувати. Та ще й якісь усміхнені люди задають дивні екзистенційні питання на кшталт «Вам допомогти?».
Не дивно, що ми губимося, бентежимося, відчуваємо наближення панічної атаки і, в підсумку, вибігаємо з магазину з капелюхом не за розміром. Хоча, взагалі-то, йшли за зимовим леопардовим комбінезоном з начосом.
Отже, є три золоті правила при купівлі одягу.
1. Розмір
Як бачиш, на вершині піраміди стоїть пункт «розмір». І не просто так стоїть, а тому що розмір – найголовніший фактор при виборі одягу. Якщо костюм, сорочка, штани тобі не за розміром, тут же від них відмовся. Частенько, побачивши вподобану річ на розмір більше або менше, ми купуємо її, переконуючи себе, що «черевики розтягнуться, вони ж шкіряні! Та й нога з віком зменшується … ». Ні ні та ні! Це як раз той випадок, коли потрібно проявити хвалену чоловічу твердість.
2) Матеріал
Цей фактор вибору одягу стоїть на другому місці. Припустимо, у тебе непереносимість вовни. Або синтетики. Повір, непереносимість кудись не зникне з віком або наступного понеділка. А ось викликати постійне подразнення (в прямому і переносному сенсах) буде обов’язково.
3) Стиль
В даному випадку під стилем мається на увазі не тільки загадковий фактор «модно – немодно», а й ще більше незрозумілий «подобається – не подобається». Так ось, стиль, – останнє, що має цікавити тебе при виборі одягу. Тобто про стилі ти замислюєшся тільки в разі, якщо і розмір речі, і матеріал, з якого вона пошита тебе влаштовує. Але – і це важливо! – якщо і розмір, і матеріал тебе влаштовують, але одяг все одно не подобається, не купуй! Зручна і комфортна річ, на яку нецікаво дивитися, буде дратувати тебе нітрохи не менше вовни.
До речі, радимо звернути увагу на варіант пошиття одягу на замовлення, наприклад тут Премиум Ателье Masterskaya. Чим відрізняється одяг на замовлення, від магазинних пропозицій. Тут будуть враховуватися індивідуальні особливості фігури і побажання замовника, що неможливо реалізувати з готовою продукцією.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал