Як правильно обрати надійний дверний замок

Чи можна за допомогою хорошого дорогого дверного замка захиститися від злодіїв, крадіжки домушників?
У нашій країні щорічно відбувається близько 30 тисяч пограбувань житлових будинків і квартир. Одна з основних причин – безпечність господарів, яка зазвичай проявляється у вигляді неякісних дверних замків. Самі домушники відверто говорять, що абсолютно надійних дверних замків не існує.
І будь-який, навіть дорогий наворочений якісний замок https://dveri-zamki.dp.ua, просто відніме у них більше часу на злам. Але це зовсім не означає, що варто економити на своїй безпеці та безпеці своїх рідних і близьких.
У професійних квартирних злодіїв існує кілька способів злому дверних замків. Тому навіть якщо у злодія не виходить розкрити замок з першого разу, то його можна буде зламати іншим способом.
Сувальдний тип ключа. З такого ключа дуже просто зняти дублікат. На внутрішній стороні замку, зверненій в квартиру, не використовується зручна деталь для того, щоб закривати або замикати замок. Тому, зі зворотного боку також постійно повинен бути вставлений ключ. У більшості сувальдних замків невеликий корпус.
Професійні зломщики називають двері, на яких встановлені такі замки провокаторами. Злодії часто вибирають жертву не по її забезпеченості, а тому що в її квартиру легко проникнути. Хорошому зломщикові потрібно близько двох хвилин на те, щоб відкрити сувальдний середніх розмірів. Якщо ви хочете придбати саме такий замок або вам порадили вибрати саме його, то обов’язково зверніть увагу на засув. У якісних замках він повинен виступати на 30 – 40 мм.
Хрестоподібний замок циліндричного типу – суттєвий недолік такого типу замків є ненадійність матеріалу, з якого виготовляються такі замки. При покупці вибирайте замок зроблений з броньованої сталі. У документах така сталь позначається як С85. Професіонал може розкрити подібний замок також приблизно за 2 – 3 хвилини.
Циліндричний штифтовий замок або євроциліндр. Слабким місцем таких замків є можливість вибивання і механічного злому циліндрів подібної системи замку. На розтин подібного замку досвідченому квартирному злодієві потрібно близько 4 хвилин. Такі замки, як правило, йдуть з ручками і муляжем броненакладки. Якісні моделі циліндричних штифтових замків обладнані пластинами, що перешкоджають висвердлюванню і захисними панелями із загартованої сталі.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал