Як обрати сонцезахисні окуляри

404

В будь-якому салоні оптики Вам запропонують великий вибір сонцезахисних окулярів. Як обрати сонцезахисні окуляри, які надійно захистять Ваші очі від сонячних променів (в тому числі і шкідливого ультрафіолетового випромінювання), і в той же час будуть модними і зроблять Вас більш привабливою (привабливим)? Деякі рекомендації щодо вибору сонцезахисних окулярів наведені в даній публікації (солнцезащитные очки в Доме Оптики)
 
Сонцезахисні окуляри призначені, в першу чергу, для захисту очей від занадто яскравих сонячний променів, в тому числі і від небезпечних для здоров’я очей ультрафіолетових променів. Тому, якщо Вам потрібні окуляри для захисту від яскравих сонячних променів, то, купуючи сонцезахисні окуляри або оправу для них, намагайтеся вибирати великі оправи (з великими лінзами), а також оправи, які розташовуються ближче до обличчя. Такі окуляри краще захистять Ваші очі від яскравого сонячного світла і шкідливих ультрафіолетових променів.
Про стиль, як і про смаки, не сперечаються. Кожен вибирає собі те, що йому більше подобається. Великою популярністю користуються сонцезахисні окуляри з декоративними елементами, накладками з металу, інкрустацією і стразами.
Ще однією модною тенденцією є окуляри-маски і сонцезахисні окуляри, виготовлені з єдиного блоку прозорого пластика, безпосередньо до якого прикріплені завушники. Залишаються в моді сонцезахисні окуляри «авіатор».
У сонцезахисних окулярах використовуються різні типи лінз. Поляризаційні сонцезахисні окуляри (тобто сонцезахисні окуляри з поляризаційними лінзами) давно користуються попитом у любителів риболовлі та відпочинку на воді. Такі окуляри не пропускають відбите від водної поверхні світло, яке заважає добре бачити, і тому в поляризаційних сонцезахисних окулярах зір стає значно кращим (вище зоровий комфорт і контрастність зображення). Зараз сонцезахисні окуляри з поляризаційними лінзами рекомендовані всім користувачам сонцезахисних окулярів, тому що в них якість зору вища в порівнянні з окулярами зі звичайними лінзами. Поляризаційні лінзи випускаються різних кольорів (сірого, коричневого і ін.). Крім того, поляризаційні лінзи бувають всіх оптичних дизайнів (від однофокальних до прогресивного) і виготовляються з різних матеріалів (включаючи міцні полікарбонатні й високопреломляющіе полімери).

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!