Як купити хороший хостинг

Як обрати хороший і надійний хостинг? Такий, коли при виникненні будь-яких труднощів техпідтримка швидко вирішує проблеми, а користувачі мають повну свободу доступу до VPS і виділених серверів і можуть самостійно виконувати будь-які операції.
При виборі варто звернути увагу на 4 фактора:

  1. Обсяг дискового простору. Невеликим сайтам буде комфортно жити і на невеликому просторі до 1 ГБ (посадочна сторінка, сайт-візитка і т. д.). Сайтам послуг, каталогів з великою кількістю зображень потрібно від 3 ГБ. Інтернет-магазинам з декількома тисячами, десятками тисяч товарів вже необхідно від 10 ГБ. Якщо користувачі можуть розміщувати свій контент, то при підборі обсягу дискового простору варто керуватися популярністю ресурсу, кількістю відвідувань в день і середнім об’ємом розміщуваних матеріалів. Радимо звернути увагу на https://cityhost.ua/.
  2. Набір технічних функцій і інструментів:

– підтримка необхідних вам технологій і скриптів, наприклад: PHP, MySQL, phpMyAdmin, Zend Optimizer, Python, PERL, Parser, SSH-доступу. Впливає на правильне функціонування сайту;
– підтримка популярних CMS (WordPress, Joomla, Drupal, «1С-Бітрікс», OpenCart та інших);
– зручна панель управління: дозволяє через графічний інтерфейс працювати з веб-сервером і розміщеними на ньому сайтами. Найпопулярніші: ISPmanager, Cpanel, Plesk Panel;
– цілодобова технічна підтримка;
– захист серверів від DDoS-атак, перевірка пошти на віруси, спам і рекламу;
– моніторинг сервера для своєчасного усунення неполадок;

  1. Рівень технічної підтримки, від якого залежить оперативність усунення неполадок.
  2. Співвідношення ціни та якості хостинг-послуги.

Перед тим як визначитися з вибором, прочитайте відгуки клієнтів в інтернеті. За ним можна багато зрозуміти про роботу серверів і про роботу технічної служби.
Шукайте провайдера з великим досвідом роботи, а також тих, хто зосереджений на обслуговуванні складних бізнес проектів, щоб ви були впевнені, що хтось буде вирішувати ваші проблеми. Довіряти варто хостерам, у яких більше 5 000 – 20 000 користувачів. Перегляньте також який провайдер популярнішим, яку частку на ринку послуг займає.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал