Вибір і покупка електрошокера

56

Краще придбати сертифікований шокер. Ліцензії або спеціальний дозвіл для цього не потрібні. У магазині можуть запитати тільки паспорт: переконатися, що покупцеві виповнилося 18 років.

Потужність шокерів для пересічних громадян обмежена 3 ват. Для порівняння: службові шокери можуть мати потужність до 10 ват – вони вільно не продаються, користуватися ними можуть тільки співробітники правоохоронних органів.

У мережі багато пишуть, що людина зі слабким серцем може померти від удару електрошокером. Але в Україні таких випадків не зареєстровано. Вся інформація про летальні випадки – з країн, де немає обмежень потужності.

Очікувати чудес від шокера не варто. На когось він діє краще, на когось – гірше: у всіх різна сприйнятливість до ударів струмом. Товстий одяг знижує його ефективність. Чим більше маса нападника, тим менш чутливі для нього удари струмом.

Перш ніж вирішити, який електрошокер вибрати https://paralizator.com.ua, необхідно чітко усвідомити для себе, якого ефекту ви очікуєте від свого засобу самооборони. Існують різні моделі електрошокерів, які розрізняють, перш за все, по класу потужності.

Шокери з напругою розряду менше 1 000К Вольт є неефективними. При напрузі розряду від 1 000 до 5 000К Вольт, пристрій відноситься до III класу – така модель електрошоку має психологічний вплив, нею можна ефективно розполохувати собак і хуліганів, а також – викликати больовий ефект, який зможе дати вам перевагу в сутичці.

З 5 000К Вольт починається вже бойова зброя, яка може надовго дезорієнтувати, приголомшити супротивника, викликати сильний біль, судоми м’язів, а в деяких випадках – навіть позбавити людину свідомості. Які електрошокери II класу вибирати, залежить тільки від вас.

До найпотужніших моделей шокерів належить паралізатор апаратного забезпечення, напруга якого перевищує 12 500К Вольт. Удар іскрового розрядника I класу майже в 100% випадків призводить до глибокого непритомності і тимчасового паралічу зловмисника, а також – легко пробиває навіть щільний одяг.

Перш ніж остаточно вирішити, якому електрошокеру віддати перевагу, слід переконатися, чи є у нього:

Ліхтарик. Дуже зручно, якщо ваша зброя здатна висвітлити темне підворіття або ліфтовий майданчик. Майже кожна модель електрошокера має вбудований ліхтар.

Запобіжник і чохол – підвищують рівень безпеки зброї і не дає йому нашкодити своєму власникові. Чохол також може виконувати маскувальну функцію, як і захисний ковпачок.

Додаткові елементи – наприклад, антизахопні пластини як у Оси-928 і Оса-928 Power або звукова сирена, як у «Оси-Аларм».

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!