Краще придбати сертифікований шокер. Ліцензії або спеціальний дозвіл для цього не потрібні. У магазині можуть запитати тільки паспорт: переконатися, що покупцеві виповнилося 18 років.
Потужність шокерів для пересічних громадян обмежена 3 ват. Для порівняння: службові шокери можуть мати потужність до 10 ват – вони вільно не продаються, користуватися ними можуть тільки співробітники правоохоронних органів.
У мережі багато пишуть, що людина зі слабким серцем може померти від удару електрошокером. Але в Україні таких випадків не зареєстровано. Вся інформація про летальні випадки – з країн, де немає обмежень потужності.
Очікувати чудес від шокера не варто. На когось він діє краще, на когось – гірше: у всіх різна сприйнятливість до ударів струмом. Товстий одяг знижує його ефективність. Чим більше маса нападника, тим менш чутливі для нього удари струмом.
Перш ніж вирішити, який електрошокер вибрати https://paralizator.com.ua, необхідно чітко усвідомити для себе, якого ефекту ви очікуєте від свого засобу самооборони. Існують різні моделі електрошокерів, які розрізняють, перш за все, по класу потужності.
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал
Шокери з напругою розряду менше 1 000К Вольт є неефективними. При напрузі розряду від 1 000 до 5 000К Вольт, пристрій відноситься до III класу – така модель електрошоку має психологічний вплив, нею можна ефективно розполохувати собак і хуліганів, а також – викликати больовий ефект, який зможе дати вам перевагу в сутичці.
З 5 000К Вольт починається вже бойова зброя, яка може надовго дезорієнтувати, приголомшити супротивника, викликати сильний біль, судоми м’язів, а в деяких випадках – навіть позбавити людину свідомості. Які електрошокери II класу вибирати, залежить тільки від вас.
До найпотужніших моделей шокерів належить паралізатор апаратного забезпечення, напруга якого перевищує 12 500К Вольт. Удар іскрового розрядника I класу майже в 100% випадків призводить до глибокого непритомності і тимчасового паралічу зловмисника, а також – легко пробиває навіть щільний одяг.
Перш ніж остаточно вирішити, якому електрошокеру віддати перевагу, слід переконатися, чи є у нього:
Ліхтарик. Дуже зручно, якщо ваша зброя здатна висвітлити темне підворіття або ліфтовий майданчик. Майже кожна модель електрошокера має вбудований ліхтар.
Запобіжник і чохол – підвищують рівень безпеки зброї і не дає йому нашкодити своєму власникові. Чохол також може виконувати маскувальну функцію, як і захисний ковпачок.
Додаткові елементи – наприклад, антизахопні пластини як у Оси-928 і Оса-928 Power або звукова сирена, як у «Оси-Аларм».