Все, що потрібно знати про весільні листівки

Чи потрібна весільна листівка? Так. Незалежно від того, чи можете ви бути присутніми на весіллі, доречно додати весільну листівку до свого фізичного або грошового подарунка на весілля, щоб привітати щасливу пару. Вони служать двом цілям: щоб подружжя знало, від кого подарунок; поділитися своїми побажаннями з парою.

Натомість, якщо вас цікавить, де замовити запрошення на весілля, рекомендуємо https://event-cards.com/ua

Якщо ви купуєте подарунок в Інтернеті і відправляєте його подружжю безпосередньо, тоді функція “надіслати повідомлення”, що надається інтернет-магазином, замінює традиційну паперову весільну листівку.

Що написати на весільній листівці

Якщо коротко, то слід дотримуватися трьох правил:

  • Не пишіть “чужих” слів з інтернету
  • Не пишіть занадто багато
  • Будьте справжніми

Перш ніж почати писати повідомлення, враховуйте наступні речі. Наскільки добре ви знаєте нареченого чи наречену? Якщо ви близькі з молодятами, ваше повідомлення має бути більш щирим та особистим, наприклад, надайте поради щодо шлюбу або розкажіть приємні спогади, які вас обїднують. З іншого боку, швидка і сердечна вітальна записка більше підходить знайомим і далекій родині, щоб надіслати найтепліші побажання.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Те, що як підпишете весільну листівку, має залежати від характеру пари. Більш стримана пара, можливо, не оцінить дотепного жарту, а хотіла б отримати більше офіційних та щирих привітань.

Що потрібно враховувати у листівках на весілля

Пара є релігійною? Якщо пара дотримується певної релігійної традиції, молитва або послання може бути приємним жестом. Однак ми застерігаємо від включення релігійних формулювань, якщо пара іншої віри або якщо вам незрозумілі їхні переконання.

Ви будете присутні на весіллі? Якщо ви не можете бути присутніми на весіллі, вам не потрібно пояснювати свою відсутність, але поділитися тим, що ви хочете бути там, щоб відсвяткувати їхній великий день. Обов’язково подякуйте подружжю за запрошення на весілля, незалежно від того, чи будете ви присутні.

Будьте справжніми. Ключ – це писати від щирого серця. Щоб ваші почуття не читалися незручно чи вимушено, не додавайте цитат або рядків, які ви насправді не сказали б особисто.

Не пишіть занадто багато. Нехай ваше повідомлення буде коротким та суттєвим. Хоча хочеться висловити свою радість або поділитися особливою згадкою, довгі історії чи повідомлення не є ідеальними для вітальної листівки. Якщо ви маєте багато чого сказати, збережіть це для електронного листа, листа чи особистої розмови.