Тонкощі вибору кольору: як обрати троянду

Троянда вважається королевою квітів. Їй немає рівних по красі, аромату, кількості відтінків. За свою історію квітам надавали різне значення від символу мужності до покарання за балакучість. Але сьогодні троянди pandafl – символ любові, гарного настрою, дружби, прихильності.

Вибираючи букет для подарунка, бажано знати, що позначає колір, форма і кількість троянд. Квіткова символіка з успіхом переступила через кордони держав. Сучасна мова квітів позначає одні й ті ж почуття для всіх людей, незалежно від місця проживання і кольору шкіри.

Є 9 основних забарвлень троянд: червона, бордова, жовта, рожева, біла, оранжева, синя, зелена, чорна.

Біла троянда служить символом невинності, цнотливості, чистоти. Чоловік, який дарує своїй обраниці букет білих троянд, хоче сказати, що краса дівчини захоплює його, він вражений досконалістю і красою обраниці. Білі троянди дарують нареченій в день одруження, вінчання.

Червона квітка «кричить» про пристрасну всепоглинаючу любов. При цьому чоловік дарувальник висловлює захоплення, повагу і бажання бути з об’єктом своєї любові.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Поєднання білих і червоних троянд в букеті означають відданість і вірність, вічний союз і згоду.

Рожеві квіти символізують щире почуття, трепетну закоханість, надію і віру на щасливе спільне життя. Ніжними світлими бутонами людина висловлює симпатію.

Бордовий колір троянди пророкує міцну любов немолодого подружжя. Букет, розбавлений яскраво червоною квіткою, говорить про нев’янучі почуття, красу жінки. Якщо додати бузкову квітка, значення букета – любов з першого погляду.

Жовті квіти не дарують коханим, так як кажуть, що прикмета близької розлуки і зради. Але подарувати прекрасний букет жовтих троянд можна в знак дружби, вдячності, поваги.

Гарячий помаранчевий відтінок ніжних пелюсток троянди будить пристрасні почуття, відкриваючи завісу над душею чоловіка, який нудиться під вантажем невисловленого любові. Квіткове одкровення повинна розпізнати обраниця серця.

Блакитні троянди дарують жінці-загадці, намагаючись проникнути в її серце. Захоплення і чарівність прозирає в очах чоловіка, що дарує квітковий букет.

Зелені троянди символізують фінансовий успіх, стабільність, добробут. Тут тільки розрахунок, а не почуття. Тому дарують букет друзям або колегам по роботі з побажанням процвітання.

Чорний колір троянди позначає строгість, силу, авантюризм. Часто квіти дарують чоловікам, підкреслюючи прагнення до самовдосконалення.