Сімейний адвокат – в яких випадках він потрібен

111

Сімейний адвокат – це юрист, який в потрібну хвилину завжди підкаже правильне рішення і докладе всіх зусиль для захисту Ваших прав та законних інтересів. У розвиненому суспільстві сімейний адвокат вже не є послугою, якою можуть скористатися тільки досить забезпечені люди. Сьогодні послуги сімейного адвоката можуть знадобитися будь-кому і вартість послуг є абсолютно нормальною і по кишені пересічному українцю.

Звертаючись до фахівця, ви отримаєте вичерпну консультацію з питань сім’ї та шлюбу, адвокат допоможе в разі виникнення житлових питань, дасть потрібні поради в разі ДТП і.т.д. Уклавши договір з юридичною компанією, Ви отримуєте можливість скористатися консультацією досвідченого юриста в першочерговому порядку. Один із співробітників компанії буде надавати Вам юридичну допомогу в міру необхідності. Якщо з якихось причин цей співробітник буде зайнятий, то Ви отримаєте консультацію іншого досвідченого юриста. Таким чином, послуга доступна всім і завжди. У Вас не буде таких моментів, коли юрист припустимо у відпустці, або на лікарняному. У більшості випадків проблеми необхідно вирішувати дуже оперативно.

Сімейний адвокат буде консультувати Вас по будь-яких юридичних питаннях, які можуть виникнути у вас. Адвокат – це та людина ,якій можна довіряти, і якій, ясна річ, в жодному разі не можна казати неправду. Зазвичай вузька спеціалізація фахівців дозволяє вникнути в кожну конкретну ситуацію і дозволити її з максимальною вигодою для клієнта. Хороші компанії і приватні юристи не беруться за роботу, яку не можуть виконати.

Сімейний адвокат надає наступні послуги:

– проконсультує з питань сім’ї та шлюбу, оформлення нерухомості та спадщини;

– допоможе правильно оформити майнові права;

– підготує шлюбний договір, угоду про розподіл майна, угода про сплату аліментів і.т.д .;

– допоможе розірвати шлюб;

– допоможе розділити майно, нажите в шлюбі;

– допоможе визначити місце проживання дітей з батьком або матір’ю;

– допоможе визначити порядок спілкування з дітьми;

– допоможе обмежити або позбавити батьківських прав одного з батьків;

– допоможе встановити батьківство або оспорити батьківство;

– допоможе переоформити майно;

– допоможе оформити спадщину.

Зазначені тільки основні напрямки діяльності сімейного адвоката.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!