Штори для офісу: рекомендації щодо вибору

 

Людина проводить на роботі досить багато часу, і має повне право бажати, щоб обстановка на робочому місці була надихаючою. Особливо це стосується людей, що займаються розумовою працею. Погляд повинен відпочивати на чомусь, і чому б не вибрати для такої важливої ​​справи вікно і штори для нього? До речі, замовити пошиття штор у Львові можна на цьому сайті: https://jakkard.com.ua/

Найпоширенішим варіантом віконного декору є, звичайно ж, жалюзі. Вони ефективно захищають приміщення від сонячного світла, а їх мінімалістичний дизайн не відволікає увагу від роботи, крім того, вони легко миються і мало брудняться.

Жалюзі дійсно недарма користуються таким великим попитом, і применшувати їх достоїнства  було б несправедливо. Однак іноді жалюзі набридають, і хочеться чогось більш складного і затишного.

Творчий креативний колектив схвалить офіс, прикрашений неординарно – виберіть сюди оригінальні яскраві штори, які будуть піднімати настрій і сприяти творчим поривам. Організація, що займається інформаційними технологіями, доповнять лаконічні штори в стилі хай-тек, а також металізовані аксесуари для них.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Строгий офіс з високими вимогами до зовнішнього вигляду, швидше за все, залишиться вірний безпрограшному варіанту – рулонних штор, жалюзі або жалюзі-плісе. Конференц-зал прикрасьте пишними драпіровками, адже тут все повинно свідчити про успіх компанії. Сюди чудово підійдуть французькі штори, класичні портьєри.

Кабінет керівника повинен бути оформлений шторами, що асоціюються з респектабельністю. Це може бути як класичне поєднання гардин і тюлі, так і більш специфічні варіанти. Головне – не перегинати з кольором, віддаючи перевагу пастельним відтінкам.

Кабінети з відеопроекторами обладнайте шторами-блекаут – класичними або рулонними. Відмовтеся від численних прикрас і аксесуарів – в офісі вони недоречні. Якщо стелі у вашому офісі високі, задумайтеся про замовлення електрокарнізів.

Колір штор в офісі не менш важливий, ніж їх крій. Колір впливає на настрій і робочу активність співробітників. Головна рекомендація для офісу – вибирайте тканини нейтральних світлих відтінків.

Білий колір виглядає елегантно, не відволікає увагу. Є два «але»: якщо весь офіс оформлений в білому кольорі, штори повинні бути виконані в іншому кольорі; крім того, білий колір дуже мазкий.

Жовтий і світло-оранжевий кольори тонізують розумову активність і роботу організму в цілому, не втомлюють очі, максимально налаштовують на робочий лад. Світлі відтінки зеленого знімають напругу і втому.  Світло-блакитний колір заспокоює і підвищує концентрацію, проте він підійде тільки для сонячної сторони.

Яскраві кольори в класичному строгому інтер’єрі практично не використовуються, як і занадто темні фіранки. Від них буде хилити в сон, і ефективність роботи знизиться.