Що таке фулфілмент

 

Фулфілмент – це сервіс для інтернет-магазинів, що включає в себе комплексну обробку замовлень: зберігання, комплектацію, упаковку, доставку. Він охоплює весь комплекс послуг з моменту розміщення заявки, до отримання товару покупцем. Компанії, які займаються фулфілментом, надають складські послуги зі зберігання товару, доставляють товари покупцям, здійснюють повернення документів і надають касове обслуговування. У разі відмови від товару покупцем, кур’єри таких служб зроблять повернення.

Фулфілмент Partner Trade – це ідеальне рішення для економії витрат на зберігання і перевезення продукції. Найчастіше, при зниженні обсягів продажів або сезонному спаді вам вже не потрібен великий склад і бригада комірників, однак, знайти невеликий склад – це серйозна проблема. Вони займаються орендарями ще до звільнення. При розміщенні товарів на відповідальне зберігання ви платите тільки за фактичну займану площу, крім того, всі маніпуляції з товаром виробляє персонал орендодавця, що дозволяє власнику бізнесу заощадити на заробітній платі співробітників. Зазвичай склади таких компаній знаходяться в зручному місці, з точки зору логістики, що економить кошти на доставці товарів клієнтам.

Класичний перелік послуг в рамках сервісу ” Фулфілмент”:

Відповідальне зберігання товарів. Компанія несе повну відповідальність за товар.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Складський облік. У кожен момент часу замовник чітко знає, яка кількість товару знаходиться на складі.

Оплата фактичного метражу, займаного товаром. Це значно дешевше оплати власного складу.

Доставка товару клієнтам. Замовник просто оформляє замовлення і більше не думає ні про пошук кур’єра, узгодження часу з клієнтом, підтвердження доставки.

Маркування товару. Весь товар, що надходить наш склад, заноситься в складську базу, артикулюється і штрихкодується. В особистому кабінеті в будь-який час в режимі онлайн можете перевірити залишки.

Комплектація замовлень. Співробітники компанії, яка надає послугу, упакує і укомплектує замовлення інтернет-магазину, при необхідності вкладуть рекламні матеріали, а якщо товар крихкий забезпечать його додатковою жорсткою упаковкою.

Робота з постачальниками. Компанії готові самостійно забирати товари на реалізацію або повертати непродані товари на склади постачальників.

Упаковка замовлень. Відповідно до специфік підбираються і надаються пакувальні матеріали, які відповідають специфіці товарів.