Що потрібно знати про наливну парфумерію

210

Існує безліч думок про наливну парфумерію. Деякі покупці, випробувавши хоч раз на собі всі переваги парфумів на розлив, стають їх незмінними прихильниками, інші ж категорично не сприймають такий вид парфуму. Що ж це за явище – “наливна парфумерія”?

Це альтернатива ароматів відомих брендів. Парфуми на розлив не є підробкою або неякісною продукцією, а на самому флаконі виробник вказує не назву оригінального аромату, а спеціальний шифр. Виготовляють їх, як і дорогі парфуми, за однаковою технологією, відмінність полягає лише в тому, що ви не переплачуєте за красиву упаковку, рекламу і ім’я відомого бренду. Незважаючи на всі ці достоїнства, відгуки про наливну парфумерію дуже неоднозначні. Багато споживачів все ж вважають парфуми на розлив підробками, фальшивками, імітаціями. Деякі приймають це як неповагу до себе, відчуваючи на своєму тілі “щось другорядне”. Так само серед негативних відгуків можна зустріти: борців за право власності модного будинку на аромат; противників безликих флаконів; людей, яким здається, що при використанні парфумів на розлив втрачається якесь чаклунство, магія запахів, важлива складова їх сутності.

Але так само є і прихильники, які видають купу аргументів на користь духів на розлив:

  1. Аромати не є підробками, а аналогами знаменитого бренду. Виробники не видають їх за оригінал і відкрито про це заявляють.
  2. Технологія виробництва ідентична, інгредієнти якісні, закупівля ароматів відбуваються з тих же заводів, що і для дорогого парфуму. Їх стійкість з легкістю конкурує з оригіналом.
  3. Широкий вибір флаконів на будь-який смак, які абсолютно не прив’язані до самого аромату.
  4. Можливість мати багато маленьких флакончиків з різними запахами і міняти їх хоч кожен день.
  5. Безсумнівно, не може не радувати ціна.
  6. Ідентичність композицій становить 85-99%.

Гарний вибір парфумів на розлив є на цьому сайті наливної парфумерії. Колекції для чоловіків включають в себе різноманітні версії парфумів відомих брендів. Тут кожен представник сильної статі знайде для себе ідеальний варіант. Ви зможете недорого замовити чоловічу розливну парфумерію оптом.

Парфуми на розлив для жінок представлені широким асортиментом. Каталог наливної парфумерії ТМ «Premier Parfum» містить найяскравішу палітру ароматів – жіночні і елегантні, витончені і ніжні, теплі і м’які, свіжі і принадно солодкі парфуми з фруктово-квітковими, гіркими, соковитими або деревними нотами.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!