Що потрібно знати перед вибором браслета Pandora?

У світі ювелірних прикрас на сьогоднішній день існує безліч трендів, одним з яких є браслети Пандора. Вони завоювали популярність у всьому світі. І тому не дивно, що кожна модниця хотіла б мати такий в своїй колекції. Тим більше, що варіантів браслетів існує величезна безліч.

Загалом Pandora виробляє прикраси, основою яких є золото і срібло. Крім того, підвіски додатково можуть прикрашатися дорогоцінними каменями, муранським склом або перлами. Примітно, що для більшості вироби бренду асоціюються, в першу чергу, з браслетами pbraslet.com.

Як вибрати браслет Пандора

Однак компанія випускає не тільки браслети. На сьогоднішній день в асортименті продуктів Pandora є також широкий вибір ланцюжків, підвісок і сережок.

Безпосередня основа Pandorа – браслети із золота і срібла, а також текстильні і шкіряні браслети, на які кожен може нанизувати підвіски, підібрані на свій розсуд.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Який браслет Пандора краще вибрати?

Безумовно, тієї відмінною рисою, яка зробила браслети бренду популярними в усьому світі і серед всіх вікових категорій, є Шарми на браслети. Їх вибір величезний. При цьому асортимент також постійно розширюється, і в ньому з’являються все нові і нові прикраси.

Дизайнери компанії роблять все можливе для того, щоб серед асортименту могли підібрати для себе рішення навіть найвибагливіші клієнти, і придбати виріб, який в повній мірі відповідає події з життя, з нагоди якого робиться покупка. Адже так приємно мати браслет, на якому зібрані всі головні спогади.

Якими ж бувають підвіски на браслети? В цілому серед усього асортименту можна виділити їх кілька основних видів:

Підвіски-шарм. Вони виконані у вигляді підвіски, на яку прикріплено символ або фігурка. Цей виріб надівається безпосередньо на браслет;

Бусина з муранського скла. Мабуть, ці намистини є одним з найяскравіших компонентів браслетів Пандора, так як виконані з всесвітньо відомого муранського скла. Для обрамлення використовується дорогоцінний метал, і кожна намистина є справжнім витвором мистецтва. Для тих, хто хотів би створити яскравий браслет, розставивши необхідні кольорові акценти, такий варіант підходить як не можна більш до речі;

Кліпси. Такі намистини-Шарми виготовляють з дорогоцінних металів з засувкою. Кліпси дозволяють розділити браслет на зони, і забезпечити оптимальне положення Шарм на ньому. Кліпси одночасно вирішують кілька завдань – вони виглядають стильно, а також допомагають надати прикрасі саме той вид, який необхідний;

Роздільники. Такі намистини виготовляють на основі срібла і золота, і вони дозволяють зрівноважити композицію, якщо вона здається занадто яскравою;

Захисний ланцюжок. Він дозволяє відокремити Шарми від замочка, тим самим, створює додатковий захист виробу в тому випадку, якщо браслет випадково розстібнеться.