Що подарувати колегам на Новий рік 2021

 

 

Велику кількість часу ми проводимо на роботі, спілкуючись з керівництвом і колегами, тому залишити їх без подарунка на Новий Рік просто неможливо! Крім того, новорічні корпоративи влаштовують майже всі компанії – ось і відмінний привід і момент вручити подарунки колегам. Так, у вас може бути великий штат, але зовсім необов’язково дарувати кожному дорогий і великий подарунок – це не стільки б’є по гаманцю, скільки взагалі недоречно в даній ситуації.

Так що ж подарувати колегам на Новий Рік? Який подарунок піднести шефу? Або як “обдарувати” своїх підлеглих, якщо начальник – ви? Ми розповімо!

Щоб подарунки колегам точно мали рівну ціну, можна подарувати всім однакові подарунки. Так, не дуже оригінально, але зате не потрібно ламати голову і переживати, що хтось буде обділений. До того ж, якщо подарунок можна подарувати всім, значить він універсальний, а це досить непогано. Але багато з тих подарунків, які ми Вам запропонуємо, мають приблизно однакову вартість і цінність, тому можна подарувати всім різні презенти, врахувавши інтереси і переваги кожного.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Отже, що подарувати колегам, якщо ви один з них?

Універсальні подарунки для колег

  1. Солодкі подарунки – завжди гарне рішення. Адже всі полюбляють солоденьке https://ua.novogodniepodarki.net/product-category/korporativnye-podarki/.
  2. М’які іграшки з символом року, в даному випадку – собачки. Для жіночої частини колективу можна обрати більш милі варіанти, для чоловічої – смішні і прикольні.
  3. Календарі так само з символом року.
  4. Гелі для душу. Нічого оригінального, але все одно приємно – часто вони представлені в красивих упаковках, є лімітовані новорічні колекції, та й приємні аромати не можуть не радувати.
  5. Набори мила в новорічних коробочках. Часто таке мило буває в формі ялинок, Дідів Морозів.
  6. Продовжуючи тему ароматів – ароматичні свічки. І так-так, це доля не тільки дівчат, це хороший варіант подарунка колегам будь-якої статі. Опцій тут безліч – від стандартних до більш дорогих і вишуканих від відомих парфумерних брендів. Стильно і ароматно.
  7. Подарункові коробочки чаю або кави, в залежності від уподобань, можна назвати самим універсальним і безпрограшним подарунком колегам. Що стосується чаю, можна вибрати як класичний, так і заморочитися і відшукати якісь екзотичні смаки – в такому випадку звичний чайний подарунок стане більш незвичайним.
  8. Щоденники. Річ, яка завжди потрібна всім і завжди – хоч рецепти записуй, хоч час зустрічей, хоч замітки по проекту. Щоб відійти від обридлого всім формату щоденників з розлінованими і датованими сторінками і темними обкладинками, підіть іншим шляхом. Врахуйте, кому на яких аркушах зручніше писати, виберіть більш яскраві кольори, пошукайте який-небудь дійсно цікавий дизайн. В такому випадку це буде річ не тільки функціональна, але і така, що радує око.
  9. Органайзери для столів. Це чудова альтернатива наклейкам, які постійно розкидані скрізь. Сюди можна по датах вносити всі необхідні дзвінки, зустрічі, контакти, моментально фіксувати що-небудь і завжди перед очима мати список завдань на день. Це дуже доречний подарунок колегам.
  10. Календарі з цілями і завданнями. Такі штуки можна повісити біля свого робочого місця або прямо над столом. Тут можна фіксувати завдання і результати проектів, різні звіти, цілі роботи на певний період. Багатьом працівникам не вистачає такої візуалізації.